Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nieznosny ból głowy i ciągłe zmeczenie


karoll007

Rekomendowane odpowiedzi

Od jakiegos miesiaca, prawie codziennie bardzo mnie boli glowa, jestem wiecznie zmeczona i spie po 16 godzin albo wiecej. Zastanawiam sie czy ma to zwiazek z psychika czy moze to byc sprawa neurologiczna.

Do tego doszlo bardzo wysokie cisnienie ( nawet 210/120) co u mnie jest bardzo dziwne, bo nigdy nie mialam problemu z cisnieniem, jestem przeciez mloda ( mam 19 lat ).

Zastanawiam sie czy to wynika z ogromnych nerwow ktore obecnie przezywam, czy to po prostu sprawa z tym nie zwiazana. Mam bpd i przezywam ostatnio dosc impulsywny okres, ale takie funkcjonowanie jest nie do zniesienia, tym bardziej ze nigdy tak nie mialam.

Jak myslicie, do kogo sie zglosic, do psychiatry, czy neurologa, czy tez do obydwu lekarzy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem..myslalem ze moze wina lezy wlasnie w lekach i moze pogorszenie wynika z tego..Tak to ciezko mi powiedziec..niestety zwykle depresje/nerwice daja chroniczne zmeczenie...wiesz zawsze mozesz zrobic podstawowe badania krwi, hormony tarczycy...co wiecej moge poradzic. Prawdopodobnie wszystko w normie ale jezeli nie robilas badan to zawsze moga byc jakies watpliwosci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a zwapnienie blaszek wewnatrzczaszkowych tetnicy szyjnej moze miec jakies znaczenie? jak bylam w szpitalu jakies 10 miesiecy temu, to mialam tomografie i tylko te zwapnienia wyszly. Lekarze jakos specjalnie sie tym nie interesowali, zrobili lipidogram i tyle. nie znam sie zbytnio na neurologii ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to tępy ból jakiejś części głowy czy promieniowanie na całą? Bo powinnaś opisać ten ból żeby Ci jakoś pomóc. Ja mam na przykład problemy z karkiem (wycierają mi się dyski, genetycznie po tatusiu, który już ma całą część lędźwiową na śruby a kark już niedługo) i ból jest bardzo silny, tępy, pulsujący (w rytm bicia serca).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bol jest zmieniajacy sie, wzmaza sie wraz z oddechem i promiemiuje od skroni, czola ku gorze. o kucaniu i schylaniu sie nie ma mowy, bo chyba by mi glowe rozsadzilo od ostatniego miesiaca jestem bardzo wrazliwa na ostre swiatlo.

mysle ze to na pewno nie migrena bo przeciez nawet chodzic bym nie miala sily. zauwazylam tez, ze przy intensywnym mysleniu i stresie bol sie nasila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to moga byc napieciowe bole glowy...a te zwapnienia to ciekawe..bo chyba jeszcze cakiem mlodo osoba jestes? No ale moze w rodzinie podobnie problemy?

 

 

Wiadomo zwapienie zwapneniu nierowne bo im wieksze tym pewnie wieksze problemy bo przeplyw krwi nie prawidlowy no ale sama ich obecnosc niepokoi...ale to przeciez lekarz po takim badaniu powinien cos wiecej powiedziec ale zdrugiej strony wiadomo jaka t asluzba zdrowia lol:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no jestem mloda osoba bo mam dopiero 19 lat, a podobnych problemow w rodzinie nie ma, lekarz na oddziale powiedzial ze zrobia mi badanie przeplywow tetnic, ale mi go nie wykonali, no i temat zanikl. szczerze to przypomnialam sobie o tym dzisiaj zerkajac na karte wypisu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chyba jednak trzeba przejsc sie do neurologa i w sprawie usg i w sprawie bolu glowy. Przez te bole sama sie nakrecam i wkurzam sie na siebie, bo nie jestem w stanie normalnie funkcjonowac, ciezko ze mna zyc, skoro na wszystko dookola sie wku*wiam :smile:

 

-- 15 paź 2013, 11:03 --

 

bylam u rodzinnego po skierowanie do neurologa, badania hormonow tarczycy i morfo.. a wizyta u neurologa za 2 miesace... i wez sie tu czlowieku nie denerwuj, a leb dalej boli nic tylko z balkonu skoczyc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×