Skocz do zawartości
Nerwica.com

Praca w przedszkolu.


czołgacz

Rekomendowane odpowiedzi

Gdyby ktoś się dowiedział, że byłaś w szpitalu, niestety mogłabyś wylecieć z pracy. A gdyby dowiedzieli się o tym rodzice dzieci, to już na pewno byłaby wojna. Ktoś z bliskiej rodziny pracuje w przedszkolu od 25 lat i coś wiem na ten temat. Niestety wielu pracodawców nie dopuściłoby przedszkolanki do pracy wiedząc, że bierze psychotropy. Może u Ciebie będzie inaczej i tego Ci życzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Librulizm ma to do siebie że ludzie żyjącym w tym systemie się regularnie okłamują nawzajem żeby przeżyć.

Nie mów prawdy, nieważne jak Twoja depresja wpłynie na dzieci, którymi się opiekujesz. Najważniejsza jesteś Ty. Jakby była solidarność społeczna, mogłabyś się zastanawiać nad przejściem na zasiłek, czy też rentę, ale tak, to nic im nie mów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czołgacz, w medycynie pracy raczej nie będą tego wiedzieć, nie wydaje mi się. Chyba nie mają dostępu do takich informacji. Gdyby pytali o jakieś leki, zaprzecz wszystkiemu.

Ja np. chciałem pracować w policji, ale niestety przy kwalifikacji oni mają informacje odnośnie zdrowia psychicznego i o tej pracy mogę pomarzyć co najwyżej. Nikomu z F-ką broni do ręki nie dadzą ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×