Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, tych mixow nie stosowałem, ale leki tak i nie bardzo się sprawdziły... Dużym problemem są zawroty głowy, po lerivonie, hydroksyzynie i ketrelu były bardzo duże... Muszę pójść z tym do neurologa...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze? Przez 8 lat leczenia diagnozy się zmieniały i dalej nie ma jednoznacznej...

 

Moje choroby (diagnoza trochę własna):

 

1) NN

2) depresja

3) borderline

4) fobia społeczna

5) objawy CHAD

6) agorafobia (nie wiem czy dobrze napisałem, mam poczucie derealizacji w środkach lokomocji, dużych zamkniętych pomieszczeniach i ogromych otwartych np wysokie góry)

 

Powiedzmy, że tyle. :mrgreen: Moża ta depresja do CHADu się wlicza, nie wiem. :lol: ICD 10 mało czytałem, wg mnie to śmieszna klasyfikacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, wenla i buspiron odpada, bo spowodowały manię... Mirtazepiny można by znowu spróbować, może nie będzie takich zawrotów głowy... Mianseryna powodowała takie myśli samobójcze, iż wolę nie brać jej więcej...

 

Ciekawy artykuł o CHAD i kreatywnośći. ;)

 

http://www.afektywni.pl/kreatywnoscachorobamaniakalno-depresyjna,29,l1.html

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też tak słyszałem o dopaminie ja brałem seroxat 20 mg i było nawet nieźle kiedyś myśle żeby , znowu wskoczyć ale na 40 np ale fevarin ładnie mi wykasował natrectwa i jestem w czarnej dupie i tak źle i tak nie dobrze a może połaczyć jakieś 2 leki żeby kasować nn i fobie ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zaburzony, ile tego favrinu bierzesz? Brat bierze i dzisiaj na 100 mg przechodzi... Czytałem jakiś artykuł, że ponoć ten fevarin niewiele gorszy od anafranilu jest w badaniach...?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, esci działał dobrze, ale zwiększenie z 10 mg do 20 mg nic nie dawało niestety. Zobaczymy, co nowy lekarz powie. Najpierw trzeba go znaleźć, a moje doświadczenia z psychiatrami raczej złe są...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, na razie biore 75 chyb a jutro mam na 100 przejsc , bo mam wizytę u tego lekarzyny ale on mnie wkurwia nieźle , chce go zmienić jak najszybciej , na fev napewno jest lepiej niż jak nie brałem nic ale szału nie ma , fobia mnie jebie ostro czuje się jak zamknięty za szkłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×