Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ramanujan, Film przedstawia historię dwóch młodych dziewczyn, Lily i Alison, które wyruszają do Los Angeles w poszukiwaniu rozrywki. Na miejscu spotykają trzech skaterów, którzy namawiają dziewczyny do drobnych przestępstw i kradzieży. Wkrótce przyjaciółki odkrywają, że życie na granicy prawa jest bardzo niebezpieczne.

 

to taki nawet film z przesłaniem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, karbamazepina?

stary lek :P

Moja apteczka dzięki świetnemu leczeniu lekarza: LAMITRIN, TRITICCO, TIAPRID, SYMPRAMOL, MIANSEC, KETREL, VENLENTINE, AMITRYPTYLINA, SPAMILAN. Jeszcze kilka leków mu w tamtym roku oddałem mi.in. COAXIL, ANDEPIN, LERIVON, EDRONAX, HYDROKSYZYNĘ, EPITORAM, ESCITAPORAM. Będę wszystko wiedział, jak dostanę historię choroby, byłem królikiem doświadczalny... Szkoda, że tak późno przejrzałem na oczy i szkoda, że ten człowiek ma tak pozytywne opinie. Omamia ludzi tą swoją energią, a z trudniejszymi przypadkami sobie kompetnie nie radzi...

 

Austodetrukcja, nie nagrywam filmów, jeśli nie znam krótkiego opisu. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, jeszcze mam leki brata od tego samego mistrza. :mrgreen: Czemu dałem mu się tak omamić...? Czemu inni go nie przejrzeli?

 

Klasę lekarza poznaje się nie na leczenie łatwych pacjetów, ale tych najtrudniejszych właśnie, a on strasznie poległ, sromotnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak się cieszyłam z szybkiego terminu terapii, a tu niewiele z tego wyszło.. po półgodzinnym spóźnieniu wiem, że nie mogłam dużo wymagać, ale chodzi mi o charakter tej terapeutki, taki.. nijaki, młodziutka, świeżo po studiach, zero poczucia humoru, siedziała sztywno jak struta.. no nic, nie wiem czy można sugerować się pierwszym wrażeniem, dam jej szansę jeszcze za tydzień.. ech i moje wczorajsze przygotowania na nic się zdały, i tak mówiłam wszystko na raz i pomieszałam wszystko..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, mi nalepiej sie sprawdzał ecitalopram z neurotopem. Niestety zacząłem sam zmniejszać i się popsuło, nawet jak powróciłem do dawnej dawki... Chyba żeby teraz do lamitrinu wrócić? Niestety powodował straszną depresję z wenlą w maju...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×