Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ataki (jak wyglądają, jak sobie radzimy)


cicha woda

Rekomendowane odpowiedzi

Ramanujan, a twoja żona, narzeczona, dziewczyna....czym się zajmuje?

 

myślę, że każde małżeństwo, związek, to indywidualna sprawa osób które sie w nim znajdują. W związku najważnejsza jest milosc i kompromis, a reszta to sprawy które wychodza same z siebie. Ja podpisujac akt malzenstwa nie mialam adnotacji o sprzataniu, gotowaniu...zwyczajnie sprawia mi przyjemnosc kiedy moja polowka wraca do czystego domu i zachwala smaczny obiad. A nasi męzowie tez nie lezą, tylko pracują na to, zeby bylo czym posprzatac i co do garnka wsadzic :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, przyczyny mojej agresji:

 

1) bardzo pobudzające działanie wenlafaksyny i w mniejszym stopniu spamilanu

2) borderline i inne zaburzenia osobowości

3) bardzo napięta sytuacja w domu, która sam spowodowałem.

 

Usiłujesz zrobić ze mnie tego złego, a siebie wybielić. Niestety jestem na tyle uważanym obserwatorem, że tak łatwo mi oczu nie zamydlisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, nie wiem czy się nie wyspałeś, czy masz gorszy dzień, tak generalnie forum mamy tu o nerwicy, to nie poradnik życia w małżeństwie. Nie rozumiem, też jak można krytykować czyjeś życie nie majac o nim pojecia! Czym jeszcze nie dosc ze sprawiac przykrosc innym, to jeszcze ich denerwowac! Przeciez mozesz pracowac po 14h, wracac do syfu i pustych garnków, a twoja połówka w tym czasie moze pilowac paznokcie z maseczka z alg morskich na twarzy! Ani mnie ani innych to nie zaboli!

Nie wiem, na jaka chodzisz terpapię ale jeśli czujesz sie lepiej ublizajac innym, to dziwną metodę stosuje twoja terapeutka, albo ty ja zle rozumiesz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dusznomi, nie wypowiadaj się o mojeje terapii, bo nie masz o niej zielonego pojęcia. Z hanią rozmawiałem wielokrotnie na gg, więc mogę się o niej napisać.

 

Mój obecny stan jest spowodowany przez lekarza i nawet terapeuta za 1000 zł by nie pomógł.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, podam tylko jeden przykład z książki Marii Simmy o duszach czyściowych. Zmarła kobieta w wyniku aborcji, jej życie było karygodne wg mieszkańców, pełne skandali seksualnych. I co się okazało? Poszła do nieba, bo Bóg bierze pod uwagę wszystkie czynniki, także zaburzenia osobowości i naleciałośći genetyczne.

 

Inny przykład, proces Fredericka za Abu Ghraib, bronił go słynny psycholog Zimbardo. Sąd w ogóle nie wział pod uwagę argumentacji Zimbardo.

 

Poczytajcie sobie "Efekt Lucyfera", to może zmieniecie swoją optykę na życie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ramanujan, co ci ten lekarz zrobił? Wszyscy są chorzy, fakt, ale jesteśmy tu po to żeby sobie pomagać, a nie ubliżać itd. Skoro masz jakieś niesmaki do Hani, rozwiąż to z nią kulturalnie, poza forum, bo każdy człowiek zasługuję na szacunek! Atakując Hanie i jej życie mi też poszło ciśnienie w góre, bo zyje tak samo wiec i mnie tknęło! Mniej agresji i więcej samodyscypliny! Myslisz, ze jedyny jestes na takim etapie, ja tez przeszlam czas "zgnoje was", bo najlepsza obroną jest atak! Z tym, ze ty musisz siebie atakowac, a nie ludzi którzy są tu po to by sie wspierac (ciebie tez)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hania33, podam tylko jeden przykład z książki Marii Simmy o duszach czyściowych. Zmarła kobieta w wyniku aborcji, jej życie było karygodne wg mieszkańców, pełne skandali seksualnych. I co się okazało? Poszła do nieba, bo Bóg bierze pod uwagę wszystkie czynniki, także zaburzenia osobowości i naleciałośći genetyczne.

 

Inny przykład, proces Fredericka za Abu Ghraib, bronił go słynny psycholog Zimbardo. Sąd w ogóle nie wział pod uwagę argumentacji Zimbardo.

 

Poczytajcie sobie "Efekt Lucyfera", to może zmieniecie swoją optykę na życie. ;)

 

Ramanujan, ZJEDZ SNIKERSA!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×