Skocz do zawartości
Nerwica.com

Jakie cechy osobowości facetów są dla Was najważniejsze?


Gość rotten soul

5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:  

77 użytkowników zagłosowało

  1. 1. 5 NAJBARDZEJ POŻĄDANYCH PRZEZ CIEBIE CECH OSOBOWOŚCI MĘŻCZYZNY:

    • - Troskliwość
      56
    • - Wrażliwość
      28
    • - Szarmanckość
      7
    • - Zaradność
      59
    • - Zamożność
      6
    • - Poczucie humoru
      53
    • - Inteligencja
      71
    • - Towarzyskość
      8
    • - Stanowczość
      11
    • - Brutalność
      4
    • - Wulgarność
      2
    • - Łagodność
      12
    • - Opanowanie
      37
    • - Uczynność
      4
    • - Szczodrość
      3
    • - Cwaniactwo
      3
    • - Pracowitość
      29
    • - Bycie prorodzinnym
      8
    • - Oszczędność
      6
    • - Ambicja
      26


Rekomendowane odpowiedzi

Nie kumam. Skoro obie ankiety (męska i żeńska) są o tym samym, to dlaczego uważasz, że faceci bardziej zwracają uwagę na wygląd (nie przeczę, że tak nie jest, chce tylko poznać Twoje argumenty) niż kobiety, i dlaczego ten wniosek wyciągnęłaś na podstawie ankiet?

no po wynikach ankiety. Unas przoduje inteligencja i poczucie humoru u was wyglad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam. Skoro obie ankiety (męska i żeńska) są o tym samym, to dlaczego uważasz, że faceci bardziej zwracają uwagę na wygląd (nie przeczę, że tak nie jest, chce tylko poznać Twoje argumenty) niż kobiety, i dlaczego ten wniosek wyciągnęłaś na podstawie ankiet?

no po wynikach ankiety. Unas przoduje inteligencja i poczucie humoru u was wyglad

 

Nieprawdą jest że każdy meżczyzna zwraca uwagę na wygląd. Dużo jest takich, którzy patrzą najpierw

na osobowość, charakter przy czym kobieta może wyglądać conajmniej przeciętnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladywind

 

Nieprawdą jest że każdy meżczyzna zwraca uwagę na wygląd.

Według mnie każdy, a przynajmniej każdy, którego w życiu choć trochę poznałem. Tylko, że każdy w różnym stopniu i według odmiennych preferencji.

Dużo jest takich, którzy patrzą najpierw

na osobowość, charakter

Nie spotkałem się z tym, żeby ktoś na żywo zwrócił uwagę najpierw na osobowość a nie na wygląd. Niemożliwe to jest. Chyba, że mówimy o poznawaniu się przez internet, wtedy jak najbardziej jest to prawdopodobne.

przy czym kobieta może wyglądać conajmniej przeciętnie.

Każdy ocenia swoje realne szanse i zazwyczaj wie, na której półce leży. Ja też nigdy nie wystartuję (w realu) do tych pięknych, tylko będę się rozglądał w swojej kategorii przeciętnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie kumam. Skoro obie ankiety (męska i żeńska) są o tym samym, to dlaczego uważasz, że faceci bardziej zwracają uwagę na wygląd (nie przeczę, że tak nie jest, chce tylko poznać Twoje argumenty) niż kobiety, i dlaczego ten wniosek wyciągnęłaś na podstawie ankiet?

no po wynikach ankiety. Unas przoduje inteligencja i poczucie humoru u was wyglad

Kobiety( choć z tego co wiem nie zawsze to były kobiety) oddały 177 głosów w ankiecie dotyczącej wyglądu, a odnośnie osobowości 167, czyli jednak i dla nich wygląd był ważniejszy, u facetów jest 102 do 75 na rzecz wyglądu czyli jeszcze bardziej na wygląd patrzymy. Zresztą żeby stwierdzić że dla facetów wygląd potencjalnego partnera jest ważniejszy niż dla kobiet nie trzeba żadnych wyliczeń robić, od taka natura ludzka ukształtowana genami i ewolucją.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałam żywy dowód na to, jak ważna jest zaradność u faceta i jak bardzo mi się ta cecha u mojego faceta podoba.

Odcięli nam dziś gaz, bo jest remont instalacji, a czajnik elektryczny gdzieś się zapodział.

Wstaję rano i ... tragedia! Kawy nie będzie!

Piszę do mojego faceta, a ten mi na to: "Podgrzej wodę w mikrofali".

Niby głupia nie jestem, ale na to bym nie wpadła :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno,

Kobiety( choć z tego co wiem nie zawsze to były kobiety) oddały 177 głosów w ankiecie dotyczącej wyglądu, a odnośnie osobowości 167, czyli jednak i dla nich wygląd był ważniejszy, u facetów jest 102 do 75 na rzecz wyglądu czyli jeszcze bardziej na wygląd patrzymy

Jeśli chodziło Candy14 o liczbę głosów w poszczególnych ankietach to w końcu zrozumiałem :D , choć z przytoczonych przez Ciebie statystyk (177 do 167) wcale nie wynika, że kobietom, aż tak bardziej zależy na osobowości, niż na wyglądzie. Może po prostu każdy/a głosował'a tam gdzie miał/a ochotę, albo nie zauważył/a obu tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, No ale ja Candy nie rozumiem nadal, na jakiej podstawie z ankiet wyciągnęła te wnioski. Podejrzewam że popatrzała że najbardziej pożądane cechy osobowości u mężczyzn i maja one 25, 28 głosów a u kobiet kilkanaście i stwierdziła o faceci 2 razy mniej zwracają uwagę na osobowość. Oczywiście to poważny błąd logiczny bo zakłada równą liczbę głosujących mężczyzn i kobiet a widzimy że jednak sporo więcej kobiet głosuje( no i ankieta dzień wcześniej powstała co swoje robi) no i zbliżony rozkład pożądanych cech osobowości a przecież np faceci mogli bardziej różnorodnie głosować od kobiet i żadna z tych topowych cech nie miała większej przewagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja dzisiaj dostałam żywy dowód na to, jak ważna jest zaradność u faceta i jak bardzo mi się ta cecha u mojego faceta podoba.

Odcięli nam dziś gaz, bo jest remont instalacji, a czajnik elektryczny gdzieś się zapodział.

Wstaję rano i ... tragedia! Kawy nie będzie!

Piszę do mojego faceta, a ten mi na to: "Podgrzej wodę w mikrofali".

Niby głupia nie jestem, ale na to bym nie wpadła :mrgreen:

 

hehe, faktycznie, do kawy rozpuszczalnej wystarczy, ja tez bym się nie domyśliła :) zaradny i pomysłowy ten Twój facet :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, carlosbueno, macie racje.. nie sledzilam ankiety na biezaco i widze ze panie nawet przebily panow w glosowaniu na wyglad

Przebiły bo kobiety( lub rzekome kobiety) oddały ogólnie dużo więcej głosów od mężczyzn(rzekomych) ale nie znaczy to że bardziej zwracają uwagę na wygląd tylko że więcej brało udział w ankiecie, jest ich więcej na forum, w takim wypadku należy sugerować się bardziej procentami.

Choć i te procenty są mylące bo jeżeli inteligencja ma 17% wskazań to nie znaczy że tylko 17% osób głosowało na nią tylko jest to 1/5 naszych 5 głosów czyli w założeniu że wszyscy oddają 5 głosów( oczywiście błędne założenie) wychodzi że 85% kobiet uważa inteligencja za jedną z 5 najważniejszych cech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, carlosbueno, macie racje.. nie sledzilam ankiety na biezaco i widze ze panie nawet przebily panow w glosowaniu na wyglad

Przebiły bo kobiety( lub rzekome kobiety) oddały ogólnie dużo więcej głosów od mężczyzn(rzekomych) ale nie znaczy to że bardziej zwracają uwagę na wygląd tylko że więcej brało udział w ankiecie, jest ich więcej na forum, w takim wypadku należy sugerować się bardziej procentami.

Choć i te procenty są mylące bo jeżeli inteligencja ma 17% wskazań to nie znaczy że tylko 17% osób głosowało na nią tylko jest to 1/5 naszych 5 głosów czyli w założeniu że wszyscy oddają 5 głosów( oczywiście błędne założenie) wychodzi że 85% kobiet uważa inteligencja za jedną z 5 najważniejszych cech.

 

niby 5 miałam z matmy na maturze, ale musiałam kilka razy przeczytać Twój wywód żeby go ogarnąć :) tak czy siak wychodzi na to że nie da się wyciągnąć jednoznacznych wniosków, gdyż nie można uznac że każdy respondent prawidłowo wypełnił ankietę i nie sfałszował wyników przez głosownie w złej ankiecie (czyli facet o facetach, kobieta o kobietach)

 

jednak jakiś tam zarys preferencji forumowiczów mamy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Candy14,

Ja Ci wybaczam, nie wiem jak carlos ;)

 

ania_taka,

niby 5 miałam z matmy na maturze, ale musiałam kilka razy przeczytać Twój wywód żeby go ogarnąć :)

Ja miałem 2, więc bo jednym przeczytaniu odpuściłem, bo musiałbym chyba to rozpisać na kartce i przeanalizować przez kilka minut ;)

gdyż nie można uznac że każdy respondent prawidłowo wypełnił ankietę i nie sfałszował wyników przez głosownie w złej ankiecie

Właśnie takiemu odpisałaś. On sam z resztą nazwał się rzekomą kobietą :mrgreen: .

jednak jakiś tam zarys preferencji forumowiczów mamy

No właśnie, a taki był główny cel taj ankiety.

 

 

Widzę, że nawet amatorka/i bluzgających brutali się pojawiła/y. Intelekt nadal na czele, a zacięty pojedynek między wrażliwcami i obrotnymi. Chyba wcześniej nie było tak równo, jeśli dobrze pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z matmy miałem mierne i dopuszczające i to tylko po znajomości ;) Gdybyśmy wiedzieli ile osób oddało głos to bym nam wiele wyjaśniło np ile procent ludzi głosowało na daną cechę, ale mamy tylko ogólną liczbę głosów. Myślę że w tym rodzaju ankiety sprawdziłaby się taka gdzie każdej cesze przyznawalibyśmy od 1 do 10 pkt( (niekoniecznie taki przedział ) w zależności od ważności.

No ale mimo wszystko ta ankieta oddaje mniej więcej cechy jakimi powinien się oznaczać mężczyzna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jednak jakiś tam zarys preferencji forumowiczów mamy

No właśnie, a taki był główny cel taj ankiety.

 

 

dokładnie, więc reasumując: inteligenty, troskliwy i zaradny przede wszystkim - taki typ podoba się większości kobiet

chłopcy czas na rachunek sumienia :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

jednak jakiś tam zarys preferencji forumowiczów mamy

No właśnie, a taki był główny cel taj ankiety.

 

 

dokładnie, więc reasumując: inteligenty, troskliwy i zaradny przede wszystkim - taki typ podoba się większości kobiet

chłopcy czas na rachunek sumienia :P

inteligencja- przeciętna

troskliwość- niezbadana ale raczej chyba niezbyt imponująca

wrażliwość- wobec siebie ekstremalna nadwrażliwość, wobec innych obojętność

poczucie humoru- trudno powiedzieć ale duszą towarzyską zdecydowanie nie jestem

zaradność- to nawet nie skomentuje bo nie ma co

 

Ogólnie żaden ze mnie interesujący facet. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×