Skocz do zawartości
Nerwica.com

Zlot 15-18 sierpnia 2013 r. Arturówek (Łódź)


Lord Cappuccino

Rekomendowane odpowiedzi

Kestrel,

Na razie w fazie planów. Też będę dzisiaj robił research lokalizacji. Jak coś wyniucham odpowiedniego to zaproponuję w temacie.

 

BTW to OT tutaj są czasami dużo bardziej interesujące od samych tematów, więc ja nie narzekam na ich obecność (a może dlatego też, że sam je wywołuję od czasu do czasu ;))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

byłam tam, ale jakieś 100 lat temu :oops:

I jak to wyglądało przed wiekiem? ;) Pamiętasz coś, jakie wrażenia miałaś z pobytu?

 

deader

Poślij, poślij nie zawadzi, choć na tą chwilę jeszcze za mało osób wyraziło aprobatę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to ten sam ośrodek, to jak na nasze potrzeby miał dużą wadę, zbyt bliskie rozmieszczenie domków ;)

Rozumiem nie będzie można po pijaku głośno śpiewać, ani uprawiać dzikiego seksu :D Szukamy dalej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no niech wam bedzie, ze kujawsko-pomorskie, ja jestem z podkarpacia i z poczatku mi sie ten pomysl nie podobal, jednak biorac pod uwage wszystkich, przyznaje, ze to najbardziej optymalne miejsce. co zrobic, demokracja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

*Wiola*,

Kumam, ale dzisiaj trochę poprzeglądałem różne lokalizacje "okołotoruńskie" i szczerze mówiąc dużego wyboru to nie widziałem. "Cele" w mieście od razu skreśliłem, a te inne poza miejskie to nadawały się raczej na jakieś pikniki rodzinne, albo konferencje biznesowe. Także na razie tylko ta miejscówka wpadła mi w oko. Może, ktoś dokładniej poszuka ode mnie i znajdzie coś z grubszymi ścianami lub większymi odstępami :D ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rotten soul, Mniej więcej :mrgreen: Wiesz , w zeszłym roku pan nadzorca nam się kazał kilka razy pakować, więc sam rozumiesz :mrgreen:

Kurde, brzmi jak autentyczny zlot wariatów :lol: No ale na stronce tego ośrodka mają napisane że 100 m od nich jest jezioro, czyli idealne okoliczności na wszelkie (s)ekscesy pod chmurką typu ognisko wóda i gitara, domki traktowałbym raczej jako "środki ostateczne" gdy się ktoś zmęczy :) Ale nie wiem, może to tylko ja taką wizję mam zlotu..? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Hm, a jak nie dopisze pogoda? zresztą z tym paleniem ognisk też różnie bywa, zazwyczaj są wyznaczone miejsca inaczej kara ;)

 

Generalnie był wesoło , część ośrodka chciała się do nas przyłączyć, ale część skarżyła , że spać nie dajemy i była chryja :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba po prostu zakomunikować że jest zlot wariatów i wszyscy cierpią na bezsenność. :P A jak chcą spać to do domu lub dać komuś coś na spanie. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

deader, Hm, a jak nie dopisze pogoda? zresztą z tym paleniem ognisk też różnie bywa, zazwyczaj są wyznaczone miejsca inaczej kara ;)

 

Generalnie był wesoło , część ośrodka chciała się do nas przyłączyć, ale część skarżyła , że spać nie dajemy i była chryja :lol:

No tak, pogoda faktycznie bywa nieprzewidywalna. Ale znaleźć jakiś ośrodek który przyjmie 20-30 osobową grupę nastawioną na ustawiczne darcie japy to w ogóle raczej ciężko będzie znaleźć :P A kara za ognisko? Łeee, ile tam taki mandat może kosztować, tysiaka? Się zrzucimy i nie będzie problemu. Jeszcze tak zbajerujemy policjantów że się do nas przyłączą ;) Choć z drugiej strony - mogą speniać przed bandą gdzie co druga osoba jedzie na psychotropach :P

A jak chcą spać to (...) dać komuś coś na spanie. :D

Dżizas, zwizualizowałem to sobie i padłem wewnętrznie ze śmiechu. Przychodzi ktoś narzekać że nie dajemy mu spać po czym zostaje obsypany pigułami z komentarzem "wybierz pan se coś i spadaj spać" :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kochani, termin wybrany, powołałam się na ankietę: zlot-ankieta-z-mo-liwymi-terminami-t43975.html

 

Termin 15, 16, 17, 18 sierpnia 2013 r. (3 noclegi)

Teraz szukamy lokalizacji w okolicach Torunia.

Myślę, że na łonie natury, z dostępem do lasu, wody, nie hotel i pokoje gościnne bo to bez sensu.

Obok swojego nicku wpisujemy ilość dni, które nas interesują i kopiujemy listę.

 

Lista zainteresowanych zlotem:

 

1. *Monika* 15, 16, 17, 18 lipca

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja tylko mogę na 15 bądź 18 sierpnia - bo pewnie wolnego w piątek i sobotę mieć nie będę... Ale i tak planowałam tylko na jeden dzień przyjechać, więc w sumie nic złego się nie stanie. :)

 

Jo i ja 18 sierpnia tylko przyjadę ta? I wszyscy znać się będą, a ja taka... :P Nie wiem, czy trafię :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista zainteresowanych zlotem:

 

1. *Monika* 15, 16, 17, 18 sierpnia

2. kasiątko 17, 18 sierpnia

3. Monar bez noclegu

 

-- 11 lip 2013, 21:47 --

 

Monar jestem rozczarowana bo tyle się opisałaś, a finalnie jest tak, ze Ty dojedziesz nie zostając na nocleg.

No nic, tak zadecydowałaś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×