Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nocne Darki - czynne 23:00 - 6:00


scrat

Rekomendowane odpowiedzi

zmienny, aaaaaaaaa :mrgreen: No to powodzenia. Tylko przy studiowaniu języka nie bierz się za historię literatury staropolskiej, a już zwłaszcza za lekturę Chrestomatii :hide: Na polonistyce wszyscy to paskudztwo przeklinaliśmy

 

a tego raczej bym nie zrobił, ja muszę przede wszystkim przestać gromadzić książki i przeczytać co już jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lilith,

ja biore czasami, ale pod kontrola to mamm bo trzeba sie pilowac z tym, wczoraj chlor wzielam,ale nie podziałał niestety

 

-- 17 cze 2013, 23:21 --

 

ja sie z zolpem przepraszam jednak dzisiaj bo niestety, musze spać i jakoś wyspana funkcjonowac w dzień, byle z rozsądkiem sie z wujkiem zolpem spotykać to jest dobrze, ale jszcze bede chwile i później zanim zacznie działać

Zolp szybko działa. A co najgorsze w moim przypadku to brałam dwie tablety a rano okazywało się , że zeżarłam 7 :shock: Nie kontrolowałam już tego więc przestałam.

najgorzej jak w tym momencie nie przestaniesz, to wtedy mozna wpaśc juz naprawde.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wykończony, thx, musze sobie na kartkach rozpisac te wszystkie suple i leki, bo juz tyle tego sie nazbieralo...

 

siostrawiatru, dokładnie, ale zniosłem na chwilę i już się znowu zaczyna zarywanie nocek. :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladam 6 serie californication tam to hleją, cpaja i wszytko inne , normalny człowiek by tego nie przetrwał zbyt długo jednak, na filmach tylko tak bezstresowo,ale dialogi są superowe w tym serialu, swietne poczucie humoru, chociaz nie dla wszystkich na pewno jest specyficzne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ogladam 6 serie californication tam to hleją, cpaja i wszytko inne , normalny człowiek by tego nie przetrwał zbyt długo jednak, na filmach tylko tak bezstresowo,ale dialogi są superowe w tym serialu, swietne poczucie humoru, chociaz nie dla wszystkich na pewno jest specyficzne

A ja jak zwykle nie wiem o co chodzi..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru a Ty co lubisz oglądać

Ja to dokumentalne lubię oglądać. Wiem, wieje nudą , ale co mam zrobić ja jestem ciekawa wszystkiego. Tego seriale nie dają.. Chociaż kiedyś, wieki temu lubiłam oglądać "Seks w wielkim mieście" :shock: Trochę się tego wstydzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, californication to serial z davidem duchovnym w roli głownej.

nie wiem czy ten gość w realu ma takie powodzenie, ale w tym serialu mógłby konkurować z greyem.

 

tahela, no serial house jest sztuczny tam chyba wszyscy mają błyskotliwy tekst na każdą sytuację, to chyba ich powinienem się zapytać o leki na nauke a nie tutaj. :smile:

 

7 sezonu californication jeszcze nie ma pewnie myslalas o 6.

 

-- 18 cze 2013, 00:47 --

 

siostrawiatru,

 

pojechał po Twoim serialu. ;)

 

filmy dokumentalne nie są nudne, zależy jaki temat, ale jak interesujące to miazga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru, californication to serial z davidem duchovnym w roli głownej.

nie wiem czy ten gość w realu ma takie powodzenie, ale w tym serialu mógłby konkurować z greyem.

No mnie akurat On nie kręci. Nie wiem czemu. Może ten przepracowany archiwum X?

 

Za to ten facet brodaty co tak pojechał niby po tym moim serialu jest super. Uwielbiam ludzi , którzy mają SWOJE zdanie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru ja też lubię jako dziecko zamiast kreskówek oglądałem przyrodnicze :mhm::D

Nadal nie rozumiem, czemu programy przyrodnicze, popularnonaukowe kojarzą się z nudziarzami. :shock:

 

-- 18 cze 2013, 00:59 --

 

siostrawiatru,

a ja znowu Seksu w wielkim miescie nienawidzę, jest płaski i pusty jak dla mnie w californication jest drugie dno tylko trzeba umiec czytać miedzy wierszami

Szanuję Ciebie i Twoje przekonania. Ja nie mam siły szukać drugiego dna po prostu. Jesteś pewnie wiele poziomów na de mną. Ja póki co staram się nie utonąć...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siostrawiatru,

californication nie ma nic wspólnego z archiwum x , inna estetyka i tematyka, chociaz i archiwum jakis tam urok ma mowie o serialu nie o Duchownym w końcu to aktor i ma obowiazek grac to jego praca , trafiły mu sie dwa dobre seriale w życiu i na tym ciągnie i dobrze i dobrze ,ze sa to dwa zupełnie rózne i inne seriale, nie wpadł w szufladke fantasy, dla aktora to szczęście

 

-- 18 cze 2013, 00:03 --

 

siostrawiatru,

poziomy to sa w grach komputerowych, ja tam lubie filmy dokumentalne , które tez sa różne dobre i złe jak wszystko,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za to ten facet brodaty co tak pojechał niby po tym moim serialu jest super. Uwielbiam ludzi , którzy mają SWOJE zdanie!!!

 

no gość jest mądry, ale denerwuje mnie jego chaotyczny, dygresyjny styl w książkach.

 

tahela, kurde zle przeczytałem. :P

 

jakie drugie dno tam znalazłaś? serial raczej promuje hedonistyczny styl życia. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×