Skocz do zawartości
Nerwica.com

Pomoc Y;(


hipek999

Rekomendowane odpowiedzi

ale zbyt wiele nie napisał... chmmm

 

TAO , takim ludziom jak Hipek wydaje mi sie brak wytrwałości. Niby szuka pomocy , napisze post , a za tydzień nie będzie wiedział ,miał chęci tu zaglądnąć. Oprócz tego co to w ogóle za teksty " raz się zabiłem"? Nie lubie takich niedorzecznych tekstów i ,,,

nie wiem jak sobie poradzić.

. I co My mamy Mu doradzić skoro wszystko trzyma zamknięte szczelnie w tajemnicy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale zbyt wiele nie napisał... chmmm

 

TAO , takim ludziom jak Hipek wydaje mi sie brak wytrwałości. Niby szuka pomocy , napisze post , a za tydzień nie będzie wiedział ,miał chęci tu zaglądnąć. Oprócz tego co to w ogóle za teksty " raz się zabiłem"? Nie lubie takich niedorzecznych tekstów i ,,,

nie wiem jak sobie poradzić.

. I co My mamy Mu doradzić skoro wszystko trzyma zamknięte szczelnie w tajemnicy?

 

Jasne, i co jeszcze o nim jesteś w stanie o nim powiedzieć na podstawie jednego postu? Człowiek jest rozbity, nie wiesz w jakim stanie się znajduje, ale wnioski na temat jego osoby potrafisz wyciąglnąć z paru linijek. Człowiekowi z depresją wystarczy byle pretekst by zdołować się jeszcze bardziej, jeden z nich właśnie został przez Ciebie napisany, gratuluję :brawo:

 

Hipek, byłoby dobrze gdybyś napisał trochę więcej na swój temat, mimo że jest to może dla Ciebie coś wstydliwego - wszyscy tutaj chcemy Ci tylko pomóc, ale na podstawie tak małej ilosći informacji ciężko będzie to uczynić, aczkolwiek, jeśli chcesz, zawsze możemy też porozmawiać na PW.

 

Czekam więc na Twój post, nie zawiedź mnie ;)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×