Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

, jak mój nauczyciel od matematyki zapraszał nas do rozwiązywania banalnych zadań przy tablicy, to cała klasa dostawała 1.

u mnie tak samo , ale ja byłem rekordzistą , bo miałem na koniec semestru 11 pał ( o oceny chodzi , tylko bez tekstów typu " miałeś 11 pał ? prawie jak grecki bóg ) :D ale na szczęście nauczyłem się dobrze liczyć pieniądze :P

 

Tak się to kończy jak się siostrze daje zadania do odrabiania zamiast robić samemu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, przynajmniej wyglądam młodziej i bardziej naturalnie :yeah:

MamSwojePoglady, nawet mi nie mów, wystarczy poobserwować moją sąsiadkę :lol:Mara_, :shock:

Snejana, ja też, na dodatek byłam bardzo brzydkim dzieckiem

 

Calineczka1990 styraną sportem twarz

Styraną? Myślałam, że aktywność fizyczna działa na korzyść dla naszej urody. No może poza boksem... :mrgreen:

haha :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, na czterech łapach ... szkoda , że siostrze odpadł obcas , to bym je zabrałpożyczył od siostry :P por favor :P

Tak się to kończy jak się siostrze daje zadania do odrabiania zamiast robić samemu

6 było z prac domowych , tak się bratu pomaga :P

 

-- 02 kwi 2013, 20:55 --

 

jak dotychczas chyba najgorszy w życiu

tak samo oceniam czas spędzony z siostrą ... nie mogłem się powstrzymać :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, w ogole w tym wieku się nie wygląda zbyt korzystnie :P

Tomcio Nerwica, ej a osły to nie mają podków? :P gdzie jest młotek i gwoździe ? :twisted: por favor to można powiedzieć jak się kawę chce :roll::P

6 było z prac domowych , tak się bratu pomaga

6 jedynek czy 6 że ocena? :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum wspominam jako okres najbardziej tępych,ignoranckich i średniowiecznych ludzi, z jakimi miałem do czynienia.

A także okres gównianego lansu, i grupek,gdzie jak ktoś nie pasował do gównianego kółeczka wzajemnej adoracji to był jak odmieniec :lol:

LO lepiej wspominam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Calineczka1990, a to też, ja na szczęscie tego nigdy nie doświadczyłam, ale miałam inne problemy bo przeprowadziłam się, zmieniłam szkołę i za nim nie mogłam się przystosować do nowego otoczenia, jeszcze mnie coś w brzuchu z nerwów ściska jak przechodzę czasem obok tej szkoły, bleee :roll::D

 

-- 02 kwi 2013, 20:10 --

 

Tomcio Nerwica, nie szkodzi, mnie się pomysł z podkuwaniem osła spodobał :twisted::mrgreen: brat każdemu w taki specyficzny sposób okazuje sympatię czy tylko mnie taki zaszczyt kopnął? :P

ocena nieuk jeden

nastepnym razem będzie 7 :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gimnazjum wspominam jako okres najbardziej tępych,ignoranckich i średniowiecznych ludzi, z jakimi miałem do czynienia.

A także okres gównianego lansu, i grupek,gdzie jak ktoś nie pasował do gównianego kółeczka wzajemnej adoracji to był jak odmieniec :lol:

LO lepiej wspominam.

to akurat nie wina gimnazjum tylko wieku, ja podstawówke zwłaszcza ostatnie klasy i pierwsze technikum też tak wspominam, pasmo poniżeń i prześladowań.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×