Skocz do zawartości
Nerwica.com

Poczucie bezpieczenstwa JAK to osiagnac?


ALEZ

Rekomendowane odpowiedzi

Jednak w wieku 30 lat jest to co najmniej śmieszne.

 

Bycie pod dachem rodziny jest na pewno ''śmieszniejsze''.

Pomyślę nad tym... musiałabym znaleźć jakieś osoby lub osobę w podobnym do mnie wieku, a to łatwe nie jest.

Nie mam zamiaru użerać się z 20-latkami, czy innymi studentami. Swoje już przeszłam w tym zakresie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Inaczej, kiedy poczucie bezpieczeństwa jest zaburzone przez brak - pracy, pieniędzy, miłości, to wszystko to kwestia podjęcia działania, no i odrobiny szczęścia. Braki trzeba wypełnić, ustabilizować swoje życie i można iść do przodu. Przerabiałam to masę razy.

Ale jak się pozbyć nadmiaru - chociażby emocji, złych myśli, do tego jeszcze nie dotarłam.

Myślę, że dla każdego tak naprawdę poczucie bezpieczeństwa znaczy trochę coś innego. Każdy ma jakieś cele, priorytety, system wartości. Każdy ma jakieś strachy, większe lub mniejsze. Kwestia zdefiniowania tego, co nam to poczucie bezpieczeństwa zakłóca. No i ciężka praca nad tym. Samo nic się nie dzieje, a szkoda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Buduję swoje poczucie bezpieczeństwa. Wiem już jak to osiągnąć. Jeszcze niedawno nie wierzyłam, że można poczuć się bezpiecznie sama z sobą, samemu sobie to dać. Niesamowite..

 

-- 10 sie 2013, 21:05 --

 

Na 1- wszej stronie tego wątku znajdziecie już wskazówki. Powodzenia ! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×