Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Ojj co do tatuażu to od dziecka chciałam mieć.. No i w sumie miałabym już na pewno, bo miałam robić. Ale okazało się że nie mogę mieć nic takiego jak tatuaże, kolczyki na ciele. Mam jakiś problem ze skórą, że ona nie przyjmuje takich rzeczy i ze wszystkiego robią się tylko brzydkie blizny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ojj co do tatuażu to od dziecka chciałam mieć.. No i w sumie miałabym już na pewno, bo miałam robić. Ale okazało się że nie mogę mieć nic takiego jak tatuaże, kolczyki na ciele. Mam jakiś problem ze skórą, że ona nie przyjmuje takich rzeczy i ze wszystkiego robią się tylko brzydkie blizny.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dumps, żeby nie mieć siniaka trzeba trzymać po wkłuciu juz rękę najlepiej wyprostowaną i przyciskac ten wacik co pielęgniarka daje przez min 5 min.

 

a tak poza tym czesc znowu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dumps, żeby nie mieć siniaka trzeba trzymać po wkłuciu juz rękę najlepiej wyprostowaną i przyciskac ten wacik co pielęgniarka daje przez min 5 min.

 

a tak poza tym czesc znowu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ;)

 

Calineczka1990, 5 minut trzymasz dociskając zawsze? ;) bo mnie sie kiedys tez wydawało, że 5 min...a bylo duzo krócej. Odkąd stosuję tą metodę juz siniaki mi sie nie robią,a robiły okropne. Ale kij z tym... powiedz lepiej co na obiad? :yeah:

 

-- 07 mar 2013, 11:05 --

 

omeeena, dziwnie byś wyglądała :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, ;)

 

Calineczka1990, 5 minut trzymasz dociskając zawsze? ;) bo mnie sie kiedys tez wydawało, że 5 min...a bylo duzo krócej. Odkąd stosuję tą metodę juz siniaki mi sie nie robią,a robiły okropne. Ale kij z tym... powiedz lepiej co na obiad? :yeah:

 

-- 07 mar 2013, 11:05 --

 

omeeena, dziwnie byś wyglądała :shock::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×