Skocz do zawartości
Nerwica.com

MOKLOBEMID (Aurorix,Mobemid,Moklar)


mała_ja

Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?  

73 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Czy moklobemid pomógł Ci w Twoich zaburzeniach?

    • Tak
      33
    • Nie
      29
    • Zaszkodził
      16


Rekomendowane odpowiedzi

aree1987, wenla + moklo?? Człowieku życie CI niemiłe?

 

-- 31 sty 2013, 13:22 --

 

U mnie moklomebid poprawial bardzo koncentracje aktualnie mam zamiar zmniejszyc paro do 15mg dodac moklomepid czy to bezpieczne dawka paro nie za duza?

 

 

paro + moklo? przeciż nie łączy się SSRI z IMAO!!!!!!!!!

 

 

Ludzie! Od czego jest Psychiatra??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja czasami w głębokich kryzysach łączę Paro z Moklobemidem i to z dobrym skutkiem . samo paro nawet w dużych dawkach nie dało by w wtedy rady. Są to jednak dawki 10mg Paro + do 75 mg Moklo. Więcej bym sie bał ,a poza tym na razie nie muszę tego robić. Zaznaczam ,że jadę tak maxymalnie do 10 dni a potem wyrzucam Moklo. Nikomu jednak nie polecam tych mixów, ktoś ze słabszą "żyłką" w głowie może odwiedzić zaświaty...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś trzecia dawka moklo. Odczuwam lekki dyskomfort w postaci nudności. Czasem również uderzenia gorąca. W poniedziałek jadę 8 godzin ciapągiem. Mam nadzieję, że zhaftuje się na konduktora. :roll:

 

-- 02 lut 2013, 15:39 --

 

nie podobaja mi sie skutki uboczne.

nudności, po godzinie od zażycia dawki spore no i wymioty.

jutro jeszcze wezmę dawkę moklo i zobaczę jak się potoczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też dostałem ten lek jakieś 4 dni temu. Mam zalecone brać przez pierwszy tydzień po jednej rano a później jedno rano i jedno w południe. Na chwilę obecną po jednej rano nie czuje zupełnie nic nie pomaga mi wcale od jutra przechodzę na dwie tabletki dziennie. Mam nadzieje że chociaż odrobinę poczuje działanie tego leku. Nie mam żadnych skutków ubocznych ani nudności ani wymiotów zupełnie nic jakbym połknął witaminę b

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie już 7 dzień od dwóch dni biorę dwie tabletki rano i w południe i dalej nic zero działania po prostu nic nie czuje. w nastepnym tygodniu idę zmienić lek i prosić o diagnozę lekarza żeby mi wypisał lek z refundacją na schizofremię któy kosztuje kilka stów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne leki już brałem od póltora roku jade non stop na lekach i do tej pory jakoś mi nie przeszło. Dlatego wiem że i ten lek to strata czasu i pieniędzy. Po prostu potrzebuje leku który na mnie zadziałą natychmiast na mnie i zaczne żyć jak człowiek przedewszystkim muszę czuć jego działanie. Bo inaczej to nigdzie z domu nie wyjde i będe tak czekał do śmierci aż jakiś lek zadziała.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Różne leki już brałem od póltora roku jade non stop na lekach i do tej pory jakoś mi nie przeszło. Dlatego wiem że i ten lek to strata czasu i pieniędzy. Po prostu potrzebuje leku który na mnie zadziałą natychmiast na mnie i zaczne żyć jak człowiek przedewszystkim muszę czuć jego działanie. Bo inaczej to nigdzie z domu nie wyjde i będe tak czekał do śmierci aż jakiś lek zadziała.

 

To walnij se 'mommy's little helper' przejdzie jak ręką odjął.. Po co czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się ze moklo zaczyna się rozkręcać. Czuję miłą aczkolwiek nienachalną stymulacje chęć do robienia czegoś, dobry humorek ale nie taki sztuczny eseserajowy tylko lekki ale bardzo fajny bo nie wiąże się z tym uczuciem jakby mnie ktoś obuchem serotoninowym walnął. Czuję się bardzo trzeźwo i myślę klarowniej po tych 4 latach na ssri teraz. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×