Skocz do zawartości
Nerwica.com

Załamnie nerwowe


Joanna789

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Szczerze mówić jestem nowym użytkownikiem tego forum. Chciałabym wyrzucić z siebie anonimowo to co mi dolega. OD pewnego czasu nie radzę sobie sama z sobą budzę się w nocy, jestem strasznie nerwowa, czuję że jest we mnie mnóstwo nienawiści z którą też sobie nie radze.

Często płacze, boję się jak zasypiam. niech mi ktoś pomoże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joanna789, postaraj się bardziej szczegółowo opisać sytuację. Jakie masz odczucia wewnętrzne i somatyczne. Jak wyglądała sytuacja wcześniej, czy wydarzyło się coś co spowodowało, że nagle wszystko się zaczęło czy raczej stopniowo to w Tobie narastało. Jak objawia się Twoja wewnętrzna nienawiść, o czym myślisz kiedy się budzisz w nocy i kiedy nie możesz zasnąć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zaczęło sie od tego jak mój chłopak wyjechał , ja zostałam zupełnie sama, a razem ze mną mnóstwo problemów, nie mogę znaleźć pracy, zawaliłam studia, mam zadłużenie na uczelni, którego nie jestem w stanie uregulować. Nikomu o tym nie powiedziałam. Ciągle czuję strach i lęk przed tym co będzie. Wydaję mi się, że jestem do niczego. W momencie kiedy obudze się w nocy też się czegoś boję, boję się odwrócić w stronę ściany. Płaczę bardzo często. Dawno temu stwierdzono u mnie nerwice, być może że teraz się to objawia. Wszystko jest do niczego....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×