Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Tomcio Nerwica, hmmm posłałabym cie do nauki, ale do za banalne :P ale przydałoby się do sklepu skoczyć, bo czekoladki mi się skończyły :P

 

-- 24 sty 2013, 22:57 --

 

Mara_, a ja sobie sprawiłam kubek terminczy i mi herbata ciepła stoi i z 5 godzin, wiec się mogę ociągać do woli :mrgreen:

 

Please,moar

czuję sie gruba, więc jem, chyba nie zdałam dziś kolosa, jutro wyjdę z domu przed 6, wroce o 6, 12 godzin poza domem to za dużo :why::mrgreen:

moge jeszcze jak trzeba :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga, no ale czuję się no.! :evil: nie wiesz, ile ja potrafię naraz zjeść :P

 

-- 24 sty 2013, 23:09 --

 

Tomcio Nerwica, ok no znajdzie sie.. ale brat kupić jakieś harnasie czy inna tanioche, zeby na dwa piwa starczyły :P oczywiscie drugie dla mnie :mrgreen: tylko brat się uwija, bo ja dla brata więcej zadań mam :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co? Widziałem już sporo wątków na tym forum. Dochodzę jednak do wniosku, że tak nędznego merytorycznie tematu to nie ma tu nigdzie. Fajnie pogadać o głupotach, ale to co się dzieje we wroniaczach i nocnych to nic więcej jak nabijanie postów w przebiegły sposób. :mrgreen::nono:

 

8)

 

-- 24 sty 2013, 23:24 --

 

...

Taka mała prowokacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, tylko mi tych zapałek nie jeść :roll: haralumpisz? i jak ja bym go po pijaku wołała? harafkdjfmdnjfd? xD pomijajać fakt, że w zdrobnieniu robi się lumpisz, lub lump :P Ten kot ma być porządny :P Brat dalej myśli :D

 

-- 24 sty 2013, 23:29 --

 

tak nędznego merytorycznie tematu to nie ma tu nigdzie

jestem taka dumna z bycia częścią tego tematu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×