Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Hmm, to powiem Ci, ze czeka Cie duzo smutku. To najtragiczniejsza czesc, bo czesc kompanow oddaje w niej swoje zycie. Czuc klimat wojny, a po glownym bohaterze naprawde widac, ze ma wszystkiego dosc, no bo ile mozna? Jedynie zakonczenie jest kiepskie, nie dorownuje zakonczeniu 2 czesci, ktore IMO bylo genialne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carola, kiedyś testowałem aplikacje na telefonie 'edmondo', dla np biegajacych, rysuje trase i liczy wszystko ii po 10 minutach biegu bardzo dobrze się czułem. jakbym przewietrzył sobie serce :D a potem patrzylem na trasę, fajne too

 

silence_sadness, witaj psotko!

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiś pomysł na motywację?

Jak grałem kiedyś w piłkę w klubie , to mieliśmy trenera ( dla mnie mistrz motywacji :P ) który jak któremuś z nas nie wyszło kilka zagrań albo się nie starał

to krzyczał w twarz " co ty odpier*alasz człowieku , jesteś nikim , jesteś śmieciem " :mrgreen: zdaję sobie sprawę jak to brzmi , ale to jeszcze bardziej motywowało człowieka , więc taka męska rozmowa pomagała :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

monk.2000, witaj, wiesz ja staram się dbać o oczy haha, ale nawet z wiedzą że mi sie nieustannie wzrok pogarsza siedzee. właśnie oglądam vlog pewnego polaka z USA:

ciekawą prace ma, śmiga sobie po portach na całym świecie. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×