Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

pinda, a jak złapiesz? bo ponoc jak się złapie bukiet to się wyjdzie za mąż w przeciągu roku (czy jakoś tak) a jak sie złapie laptopa to co ? :mrgreen:

 

a tak na marginesie... łapiesz bukiet na weselach? :yeah:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aranjani, gorzej jak nie złapie- dostanę laptopem w czoło lub potylicę ;) wizyta na pogotowiu gwarantowana :)

jak się złapie laptopa to się wyjdzie za mąż za informatyka w przeciągu roku ;)

 

a ja nie łapię bukietów, na weselach najczęściej chleję ;) nie rozdrabniam się na jakieś zabawy ;)) :pirate:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, no to świetnie się składa bo dawno nie byłam na weselu (chyba ostatnio na swoim :shock: ) a mazury... zawsze chciałam tam pojechać więc normalnie dwa w jednym :yeah:

obiecuje przywiezc jednego :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pinda, :mrgreen:

 

wiem... cały czas się szukuję na wypozyczenie przyczepy (tylko koszty niesamowite) zapięcie jej do mojej strzały i fruuuu :105: może kiedyś... :D jakby nie było to moje marzenie :)

 

-- 04 sty 2013, 15:38 --

 

a ja się powoli zabieram za kładzenie wykładziny :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nieprzespana noc ma ogromny wpływ na nasze samopoczucie, na szczęście mogę w ciągu dnia nadrobić te braki.

To mnie jedynie denerwuje, ale wkurza mnie, że jeszcze odczuwam lęk przed samodzielnym wyjściem. Już radzę sobie z emocjami, które jeszcze niedawno nieźle dawały mi się we znaki, ale ta blokada, wprawdzie dużo słabsza niż kiedyś, przeszkadza mi. No cóż...pracy nad sobą ciąg dalszy...

Dobrze, że kocham swojego Czikunia, więc, niezależnie od wszystkiego, muszę z nim wyjść, nie mam wyjścia, Męża nie ma, więc mnie nie wyręczy...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×