Skocz do zawartości
Nerwica.com

Dzienne Wrony - Nocne Darki (czynne 24 h na dobę)


shadow_no

Rekomendowane odpowiedzi

Snejana, Jutro koniec świata , zapomniałem o tym :o mówiłem już , że lubię siostrę ? ;) niech siostrę usiądzie i nie pracuje za dużo , ja zrobię tą kawę :D

gdzie ja położyłem ten karabin :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Nie , chciałem tylko powiedzieć , że kawa już gotowa , tylko jeszcze cukier znajdę :Djeszcze tylko amunicje znajdę ...

 

-- 20 gru 2012, 21:20 --

 

Ja to po nocy ze Scarlett Johansson mógłbym spokojnie umrzeć ... albo po kąpieli w piwie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja dzis cały dzien myśle o babeczkach
ej brat, Scarlett to mnie się podoba

 

 

Snejana, Dobrze niech stracę , może być Halle Berry :P chociaż i tak wolałbym tą kąpiel w piwie :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Nic nie sugeruje :P no ma siostra racje , Halle Berry jest za stara :-| dobra to z biedy może być Miss Wenezueli :P nie wiem czy dałbym rade , ale nie chodziło mi o kąpiel piwną w wannie tylko w basenie albo nawet w morzu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, Halle Berry stara, ale co tam, wiek nie gra roli :D Mnie sie kiedys Al Pacino w wieku 40 lat podobał, więc różne dziwne rzeczy się zdażają :P Ale teraz wole Scarlett :D Miss Wenezueli? a czemu nie Miss Polonia? Co z brata za patriota? :D Morze pełne piwa? Ależ raj :D i plaża z pizzy :D :D

Saiga, ale wiesz, wtedy rondle, noże i wałki latają na prawo i lewo :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Al Pacino do tej pory dobrze wygląda jak na swój wiek :D jak będę miał tyle lat co on też chciałbym się tak dobrze trzymać :P no ta obecna Miss Polonia to wygląda całkiem nieżle , ale szału nie ma , za to ta z Wenezueli to już konkretna sztuka :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Saiga,podpisujesz na siebie wyrok śmierci :P

Tomcio Nerwica, brat, ta http://4.bp.blogspot.com/-cqMzEvKSrnI/UELI7K50X1I/AAAAAAAAbmc/ICPY-cc2pZc/s640/miss_venezuela_2012_es_miss_guarico_30ago2012.jpg ?? Ja na jej miejscu bym zaskarzyła chirurg plastycznego :P To już wole Miss Polonia :D No Al Pacino się trzyma, ale przystojny to już nie jest :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Snejana, Nie o tą mi chodziło , musiałem pomylić kraje :P ale pamiętam jak byłem 2 lata temu nad morzem i w dniu którym akurat kończyłem urlop odbywały się wybory miss mokrego podkoszulka :D wszystko byłoby super tylko patrze na godzinę na plakacie i wybory były zaplanowane na godzinę 13 a ja o 11 miałem pociąg :-| widzi siostra jakiego ja mam pecha w życiu :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomcio Nerwica, tamta pewnie była z Safari :pirate: ej też bym sobie takie wybory pooglądała :D chociaż ja bym wolała mistera mokrego podkoszulka :D w ogole co to za rozpusty sie nad tym morzem wyprawiają, jak jade do Zakopanego to najwyżej są wybory na najlepszy łoscypek :D

Saiga, i Ty wciąż żyjesz?? :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×