Skocz do zawartości
Nerwica.com

Smutek, napady ogromnego żalu


Peter_HS

Rekomendowane odpowiedzi

Dwa lata temu zakochałem się w dziewczynie po tym, jak jakaś inna mnie zniszczyła psychicznie (zresztą o niej wspomniałem), i nawet mi z nią dobrze szło, i nagle zacząłem gadać o moim stanie psychicznym ( i do tej pory nie wiem po co), i pierwsza prawie udana relacja została spieprzona strasznie, i od tej pory straciłem całkowicie pewność siebie i żadna, która zna moje problemy się na mnie nie spojrzy. Najgorsze jest to, że moje uczucie do niej nie mija, tylko się ukrywa, bo dużo pracuję, i nie mam czasu o tym myśleć. Ale gdy spojrzę na stare posty na facebooku,albo mam moment przemyślenia, robi mi się strasznie smutno, czuję się jak największy przegrany, o którym wszyscy zapomnieli (w szkole teraz mam "neutralne" relacje, nie jestem już w niczym interesujący), nikt mnie porządnie nie lubi, najwyżej z litości się odezwą, a najczęściej, żeby spisać pracę domową. Jestem takim looserem ! I nie mogę sobie z tym poradzić. Boję się, że po studiach stracę całkowicie kontakt z rzeczywistością, i będę sam. I moje życie będzie zapomniane, i tylko siostra i jej rodzina będzie o mnie pamiętała po śmierci rodziców.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×