Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witajcie jest problem


tirzak

Rekomendowane odpowiedzi

kaja123 o co chodzi Ci z tym linkiem?

Bo tam autor napisał ! :

Dostałem się wczoraj do psychiatry i po godzinnej rozmowie stwierdził , że mam zaburzenia lękowo-depresyje. (koło 15 zadzwoniłem i okazało się , że ma jedno wolne miejsce na 17:30 - niestety w Poznaniu więc kawałek musiałem jechać)

Powiedział ,żebym zaczął brać sertralinę i mam do niego za miesiąc przyjechać na kontrolę .

Zabronił mierzyć ciśnienia - po kilkanaście razy dziennie i pulsu. W ogóle to było fajnie - bo jakiś taki miły ten człowiek .

I szczerze mówiąc ani wczoraj popołudniu ani dzisiaj tego ciśnienia nie zmierzyłem

Chociaż mnie korci - to będę się starał robić to raz dziennie.

 

Poza tym jak Sertralina mnie trochę "puści" to Pan zasugerował psychoterapię i jakąś jogę lub coś w tym stylu.

 

Pytałem też o hipnozę ale na razie odradził.

 

No to wziąłem dzisiaj pół tabletki i teraz będziemy czekać na efekty .

 

Broniłem się przed tym rękoma i nogami ale Pan doktor logicznie mi to wytłumaczył i powiedział, że z tych leków za rok albo dwa będzie można zrezygnować . Muszę tylko wepchnąć tą moją śnieżną kulę na sam szczyt i zepchnąć ją na drugą stronę góry , żeby nie wróciła do mnie ze zdwojoną siłą i do tego zdecydowanie większa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy w poniedziałek wybiorę się do lekarza zobaczę co powie

 

-- 01 lis 2012, 23:24 --

 

Dzisiaj spotkałem lekarza mojego rodzinnego bardzo dobrego znajomego i z nim pogadałem on mi powiedział że najlepszym wyjściem żeby się z tego wyleczyć to psychoterapia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×