Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to wszystko ma jeszcze sens


mirek31

Rekomendowane odpowiedzi

Ofc ze ma. Maszcholerne szczescie ze urodziles sie w bardzo spokojnym okresie, wolnym od wojen, w demokracji, z rozwinieta medydyna, technologie. Wielu nie mialo takiego szczescia, szkoda ze w pelni tego nie wykorzysrujemy.. poza tym lekka melancholi mnie dopada, pora spac.l

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mirek31, Skoro Ci tak żle zrób coś by nie czuć się tak samotnym?przecież to mozna zmienić..?trzeba włożyć w to wysiłku dużo,chęci zmiany,być cierpliwym.Dostrzegasz w swoim zyciu same

minusy,ale przecież zycie takie nie jest,sztuki cieszenia się drobnostkami można się nauczyć,ale to mozolna praca

jednak sie opłaca.Gdy spojrzałam dzisiaj na słońce przedzierające sie przez chmury,poczułam w płucach oddech

poranka,czułam się szczęśliwa,że mogłam to ujrzeć,doświadczyć...że mam zdrowe ręce nogi, że mogę pracować

być aktywna,itc....dużo tego takie myslenie sprzyja dobremu samopoczuciu.Teraz filliżanka kawy,która dobudza mnie skutecznie np..?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do tego czy to ma jakiś sens. Zależy od osoby. Każdego motywuje coś innego, każdy ma coś innego co daje mu kopa i każe się podnieść. W moim przypadku to determinacja aby dostać się na warszawski uniwersytet medyczny. A czy to ma jakiś sens ? Nie ma, przeżyje max 70 lat, przez ten czas nie zrobie niczego co by pomogło ludzkości i zmieniło świat. Ale skoro dano mi te życie to czemu nie wykorzystać tego ?

 

Jesteśmy tylko ludźmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×