Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

ala1983, ? skąd to zaskoczenie? :roll:

Mi za 2 tygodnie się kończy umowa, i jeśli mi przedłużą to góra na 6 miesięcy.

Jak sięgnę pamięcią to ostatnio miałam umowę o pracę na 3 lata w 2003 roku. Potem z roku na rok dawali coraz krótsze.

ja w życiu żadnej umowy nie miałem, plus taki że w każdej chwili możesz pracę rzucić tylko do wypłaty trzeba czekać. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja to znając sytuacje demograficzna i gospodarczą Polski nie wierze w jakiekolwiek sensowne emerytury dla naszych roczników dlatego nie przesadzałbym z ta wiarą w składki, lepiej jest samemu sobie oszczędzać ale przy polskich pensjach to ciężko to zrobić. Z resztą nie mam zamiaru żyć za długo to mi na emeryturze nie zależy ale co kto woli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podbija do mnie chłopak, z którym kręciłam rok temu. Ten jego dotyk... No ale ćpun, więc jak pisze, żeby się spotkać, to obracam to w żart. Szkoda, że go lubię... I się cieszę, jak głupia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Mimo wszystko wolę się zabezpieczyć za wczasu.

ok, rozumiem

umowa zawsze daje jakieś szanse kredytowe

 

jestem ciekawy ile podniosą wiek emerytalny kiedy my będziemy starzy pewnie do minimum 70-ciu, ale mam nadzieję że będzie już dostępna eutanazja na życzenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Po wejściu Polski do Unii można się było spodziewać podniesienia wieku emerytalnego. Ja byłam przeciwna przystąpieniu naszego kraju, bo ma chory system polityczny. W Niemczech 67 lat to norma od dawna i nikt nie biadoli nad tym, bo tam umieją się rządzić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale mam nadzieję że będzie już dostępna eutanazja na życzenie.
W naszym kraju nie sądzę... już prędzej zamiast emigracji za pracą powstanie emigracja za eutanazją :P

no niestety niektóre kraje zachodnie jak Francja, Belgia być może Skandynawia staną się prawdopodobnie islamskimi teokracjami i nie sądzę żeby można było tam się eutnazjowac raczej odetną łeb jako niewiernym :mrgreen: no ale może tak źle nie będzie.

 

-- 28 wrz 2012, 22:34 --

 

carlosbueno, Po wejściu Polski do Unii można się było spodziewać podniesienia wieku emerytalnego. Ja byłam przeciwna przystąpieniu naszego kraju, bo ma chory system polityczny. W Niemczech 67 lat to norma od dawna i nikt nie biadoli nad tym, bo tam umieją się rządzić.
Bo w Niemczech jest obecnie b dużo starych ludzi Polskę też to czeka niedługo. W Szwecji planują do 75 lat podnieść wiek emerytalny. Ale największym problemem Polski są te przywileje emerytalne zwłaszcza dla mundurowych 35 lat i emerytura przecież to chore, relikt komunizmu ja za 3 lata mógłbym iść już

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, Mimo wszystko wolę się zabezpieczyć za wczasu.

ok, rozumiem

umowa zawsze daje jakieś szanse kredytowe

 

jestem ciekawy ile podniosą wiek emerytalny kiedy my będziemy starzy pewnie do minimum 70-ciu, ale mam nadzieję że będzie już dostępna eutanazja na życzenie.

Przecież jest dostępna bez ograniczeń. Większość mostów ma niskie barierki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×