Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co Wam dziś sprawiło radość?


Konrad!

Rekomendowane odpowiedzi

Przejażdżka rowerem ;) sport jest niezawodny jeśli chodzi o poprawę samopoczucia :D Do tego w ten piątek " masa krytyczna " 2 tys rowerzystów , do pokonania 25 km w towarzystwie jednego forumowicza :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nigdy nic nie wygrałem grałem w euro lotto może z 10 razy w życiu jak było do wygrania kilkadziesiąt czy nawet 100 milionów euro bo inne kwoty mnie nie zadowalały. ;) ale każdy kupiony los to godziny rozmyślań o tym co zrobiłbym z milionami które bym wygrał, gdzie pojechał co kupił, jak ulokował a później się okazuje że nic nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

carlosbueno, przecież takie pieniądze "za nic" to nie przyniosły by radości, lepiej samemu zarobić uczciwie masz satysfakcję. Tylko nie pisz, ze nie potrafisz zarobic, własnie gdybyś sie przemógł, to nawet 1 tys bardziej by Cię cieszyło niz wygrane 10 tys ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pieniądze to pieniądze nie ważne jak zdobyte( poza kradzieżą i oszustwem). tysiąc to by mnie ucieszył ale pewnie jednorazowo bo później już nie, a jak grałem w lotto to pracowałem wtedy i myślałem ciągle jakby tu zarobić kasę się nie przemęczając, bez codziennego kieratu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×