Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ogromny problem.


Nystail

Rekomendowane odpowiedzi

Witam , mam powazny problem. Od okolo pol roku.. mecza mnie non stop mysli zwiazane " po co zyje? " , "kiedy wkoncu znikne z tego swiata" oraz mysli samobojcze. Nie wiem co jest tego glownym powodem.

Od ok. 3 miesiecy zauwazylem u siebie stany lekowe , mozliwe ze to nerwica lekowa. Problemy ze szkola , nie chodzi o nauke ( o to tez ) ale takze problemy mozliwe ze z fobia szkolna. Dodam jeszcze , ze mam 16lat. Pewien czas temu , mialem ambicje , chcialem sobie juz od samego poczatku ukladac powoli zycie , teraz raptem jak by wszystko runelo. Nie interesuje mnie szkola , niczym sie nie przejmuje , bo po co skoro i tak umre? Nie wiem czemu , ale czuje sie samotny , bardzo samotny , mimo to ze mam kolegow , kolezanki , ale ciagle brakuje mi takich "prawdziwych kolegow". Czuje sie inny od pozostalych , czemu? Nie wiem. Inni nic nie zauwazaja , "robie dobra mine do zlej gry". Czesto sobie zadaje pytanie " Boże , kiedy mnie stad zabierzesz ". Nie moge juz z tym wytrzymac. Mam dni kiedy jest dobrze ( bardzo zadko ) , czesciej bywaja zatem dni znacznie gorsze , kiedy mysle tylko o smierci i o niej "marze". Nie mowilem o niczym swoim rodzicom bo nie mam do nich zaufania , ani nikomu innemu , rowniez z tego powodu. Wszystko dusze w sobie , czasami swoje mysli przelewam na papier. Miewal ktos podobne stany? A moze ktos ma podobny problem jak ja?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×