Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica? ;(;(;(;(


Pit111

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Mam 19 lat i podejrzewam ze mam nerwice ;( to sie zaczelo jakies 2 tygodnie temu, wstalem rano zjadlem sniadanie i wyszedlem zapisac sie na bezrobocie w pewnym momencie zaczelo mi sie robic slabo wiec wrocilem do domu i powiedzialem tacie ze zaraz chyba zemdleje albo umre.... jeszcze bardziej wpadlem w nerwy i mi sie to nasilalo i to zakichane kołatanie serca ;/ zjadlem validol i poszedlem do lekarza, zrobil mi ekg i nic nie wyszlo powiedzial ze to przez ten wiatr i zmiane pogody... teraz czuje takie mrowienie na czole ( uczucie grzywki ktorej nie mam) i na szyi z lewej strony jak bym mial napuchniete takie dziwne uczucie... towarzysza mi również zawroty głowy ale takie lekkie.

Jest jakis lek na to bez recepty? :) Magnez mi nawet pomaga ale nie do konca ;/

Proszę o pomoc.

 

aha i jeszcze dodam ze to sie zaczelo po imprezie na ktorej zaliczylem totalnego zgona przez głupote ;(;( i od tego momentu nie pale ale piwko lubię :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnuj z piwka.Koniecznie.Spróbuj chociaż odstawić na pewien czas.Alkohol nasila lęki.Polecam też wizyte u psychiatry.Musisz rozpoczać leczenie nerwicy.

 

postaram się odstawić piwko na jakiś czas :-| a jak wygląda wizyta u psychiatry?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zrezygnuj z piwka.Koniecznie.Spróbuj chociaż odstawić na pewien czas.Alkohol nasila lęki.Polecam też wizyte u psychiatry.Musisz rozpoczać leczenie nerwicy.

 

postaram się odstawić piwko na jakiś czas :-| a jak wygląda wizyta u psychiatry?

 

to moze byc dluzej niz na jakis czas.. psych. zapyta Cie o to jak sie czujesz , o szczegoly z zycia.. naprawde spoko,tylko bez tej wizyty sie nie obedzie.. tylko on moze dobrac leki... srednio zaczynaja dzialac po 3 tyg zero alkoholu.. ale jesli to nerwica lękowa..to nie minie za miesiac..duzo pracy przed Toba pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ehhh będzie ciężko ale mam nadzieje że sobie poradzę :) z papierosami daje radę już nie pale 3 tydzień a paliłem około 7 lat... ale z alko to inna sprawa ;) jeszcze teraz ponoć wiosna idzie to będzie ciężko na rybkach spędzić czas bez piwka ;( pozdrawiam. :roll::roll::roll::mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×