Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myslenie dziewczyn.


istoolate

Rekomendowane odpowiedzi

taka ludzka natura. dziewczyna podświadomie szuka samca dominującego, który zapewni dobre geny jej potomstwu. tak się jednak składa, że tacy mężczyźni najczęściej nie są obdarzeni rozwiniętą empatią dlatego ranią.

z tej samej przyczyny mężczyźni zainteresowani są głównie młodymi ładnymi kobietami...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka ludzka natura. dziewczyna podświadomie szuka samca dominującego, który zapewni dobre geny jej potomstwu. tak się jednak składa, że tacy mężczyźni najczęściej nie są obdarzeni rozwiniętą empatią dlatego ranią.

z tej samej przyczyny mężczyźni zainteresowani są głównie młodymi ładnymi kobietami...

 

Dokładnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka ludzka natura. dziewczyna podświadomie szuka samca dominującego, który zapewni dobre geny jej potomstwu. tak się jednak składa, że tacy mężczyźni najczęściej nie są obdarzeni rozwiniętą empatią dlatego ranią.

z tej samej przyczyny mężczyźni zainteresowani są głównie młodymi ładnymi kobietami...

 

 

Chyba nie każda, bo ja kiedy poznam się, że mam do czynienia z przysłowiowym samcem alfa, w pewnym momencie eliminuje taką osobę,gdyż zwyczajnie zaczyna działać mi na nerwy, może wynika to stąd, że jestem po części choleryczką i lubie czasem dominować w związku.Poza tym taki samiec alfa wyruchał by wszystko, co na drzewo nie ucieka hehe. Także osobiscie wolę spokojniejszych facetów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

taka ludzka natura. dziewczyna podświadomie szuka samca dominującego, który zapewni dobre geny jej potomstwu. tak się jednak składa, że tacy mężczyźni najczęściej nie są obdarzeni rozwiniętą empatią dlatego ranią.

z tej samej przyczyny mężczyźni zainteresowani są głównie młodymi ładnymi kobietami...

 

 

Poza tym taki samiec alfa wyruchał by wszystko, co na drzewo nie ucieka hehe. Także osobiscie wolę spokojniejszych facetów.

Nie wszystko :!: sa pewne granice, u mnie ta granica jest rozmiar 38 :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gjhdfjh@hjdfdfdfd.dg, możesz sobie życzyć albo i nie, to koncert życzeń zjebje..

ladywind, dla takich hoojozów mam jedna kare, kij do bejzbola posmarowany lepikiem następnie posypany potłuczonym szkłem i tak przygotowany sprzet najpierw wsadzamy w dupe takiej koorvie a pozniej do mordy :D

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego w wiekszosci przypadkow wybieracie osoby ktore was rania?

Przeciez to proste..taki wzorzec wynosimy z domu

U mnie w domu był spokój i luz, poza pijacym ojcem...tak wiec, ja juz nie wiem skad u mnie zamiłowanie do zołz i sukowatych lasek :bezradny:

moze moja siostra miał taki profil psychologiczny.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie w domu był spokój i luz, poza pijacym ojcem...tak wiec, ja juz nie wiem skad u mnie zamiłowanie do zołz i sukowatych lasek :bezradny:

moze moja siostra miał taki profil psychologiczny.....

hehe mnie też bardziej kręcą tzw. puste panienki niż "wartościowe" dziewczyny, tyle że w moim wypadku to czysto teoretyczna preferencja :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do tematu, tytuł wątku to oksymoron

 

Zakładam, że mówisz o sobie. Jesli nie, to sorka, ale głupi wpis. Kolejny z serii - poniżajmy baby, bo na to zasługują.

 

Ja to nie wiem zmeczona, ale baby lubia siebie ponizac, by przypodobac sie facetom, juz nie raz nie dwa widziałam to w szkole, na studiach,wsród znajomych, czasem to miałam ochote palnac takiej na opamietanie, ale po co sie denerwowac, niech się poniża jesli jej to pomaga w zdobyciu tego jedynego hehe:mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja to nie wiem zmeczona, ale baby lubia siebie ponizac, by przypodobac sie facetom, juz nie raz nie dwa widziałam to w szkole, na studiach,wsród znajomych, czasem to miałam ochote palnac takiej na opamietanie, ale po co sie denerwowac, niech się poniża jesli jej to pomaga w zdobyciu tego jedynego hehe:mrgreen:

 

Oj, są takie gatunki. Ale wkurza mnie, jeśli ktoś, czy facet, czy kobieta, pisze takie głupie komentarze i wszczyna kolejne głupie słowne przepychanki na poziomie onetu. Spotkałam się już dziś z kilkoma takimi wpisami i nie wiem, czy to tendencja zwyżkowa i poziomem dorównamy typowym portalom?

 

-- 12 kwi 2014, 19:49 --

 

zmęczona_wszystkim, nie oszukujmy się błagam, wmawiając sobie średniej jakości yntelygencje. generalizuje, bo mam oczęta. generalizuje, bo często jest mi wstyd

 

A jaki sens ma pisac takie głupoty? Myślenie nie jest domeną wielu osób zarówno płci męskiej, jak i żeńskiej. A pisanie, że to oksymoron w przypadku kobiet akurat to zwykły seksizm i denerwuje mnie, jeśli robi coś takiego kobieta. Masz złe dni? Może pobiegaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmęczona_wszystkim, sądze jednak że hooain bo troche znam ją z wpisów nie nalezy do tych kobiet które ponizaja swoja płec, mysle ze ten wpis był przewrotny u niej ;)

 

Nie wiem, ale widze z innych wpisów, ze ma dziś chyba dzien czepiania się. Można negatywną energię wykorzystać w inny sposób, niż wzniecając takie "dyskusje". Dla jednych to ironia, a dla innych woda na młyn.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×