Forum Psychologiczne

Nerwica Depresja Psychologia

depresja, nerwica, forum psychologiczne

Strefa czasowa: UTC + 1 |  

Temat: KLOMIPRAMINA (Anafranil)

Wiadomości w tym temacie: 3371

Strona 47 z 241  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 241  Następna strona

Czy klomipramina pomogła Ci w Twoich zaburzeniach?
Tak 68%  68%  [ 49 ]
Nie 19%  19%  [ 14 ]
Zaszkodziła 13%  13%  [ 9 ]
Liczba głosów : 72
Reklama

Autor

KLOMIPRAMINA (Anafranil)

Re: Anafranil
Post 06 cze 2010, 11:05 
tlpd wlasnie bardzo szybko rozkrecaja sie w porownaniu do np ssri...po 2 tygodniach powinno sie czuc znacząca poprawe

KLOMIPRAMINA (Anafranil)
Post Dzisiaj 

Od: 13 Lip 2005, 01:45
Miejscowość: internet
  • Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy

Post 06 cze 2010, 11:11 

Od: 31 paź 2009, 15:54
O dzięki za pocieszenie, zdesper.

Post 06 cze 2010, 11:24 

Od: 09 kwi 2010, 16:23
Wlasnie nie. TLPD sie dluzej rozkrecaja.

Post 06 cze 2010, 11:28 

Proszę o konkretne wypowiedzi po jakim czasie pomogło, z tego co czytałam u sporej ilości osób już się poprawiło po 2 tyg.

Post 06 cze 2010, 15:01 
Musisz uwierzyc na słowo ,że dzialaja tak szybko.Temat przewijany byl wielokrotnie.Jak znajde troche czasu to wkleje linki do artykulow medycznych.

Pozdro;)

Post 06 cze 2010, 18:13 

Od: 23 sty 2010, 13:05
Nie mogę brac Anafranilu:(,te sk.ub,by mnie wykonczyly psychicznie(możliwość przytycia i inne
wydaje mi sie,ze działają szybciej niż SSRI i napewno są skuteczniejsze(tzn mam na myśli tlpd)
Po 2 tyg powinny już być pierwsze oznaki poprawy
Bralam go kiedyś i po tygodniu zaczęłam już cos czuć,ale krótko go bralam
Pełne działanie oczywiście dopiero tak po4-8 tygodni
Jak go odstawiłem teraz to mi ulżyło,a zdrugiej stronyzaluje,ale nie dałabym rady:(
+ anafranilu szybsze działanie
+ siła działania
+jest darmowy,a to też ma znaczenie

Teraz musiałam zrezygnować po tygodniu(wróciła mi hipochondria- myślałam,ze już jej nie mam i skłonności anorektyczne,nic prawie nie jadłam i inne r zeczy związane z anoreksja- choć wyleczylam sie z niej ładnych parę lat temu.nie miałam objawów anoreksji
Z takiego głupiego powodu zrezygnować z tak dobrego leku :(,ale musiałam:(
Nie mam natrectw,faktycznie na natrectwa działa później,z tego ,co czytam i potrzebna jest większą dawką,ale trzeba zwiększać stopniowo dawke

Post 06 cze 2010, 18:34 
Z moich żródeł jasno wynika ze TLPD mają dosyć długi okres utajenia ale gdy efekt terapeutyczny sie ujawni bija praktycznie wszystkie inne grupy leków na głowe pod względem skuteczności w leczeniu depresji i wielu innych zaburzeń psychicznych i nerwicowych...

Post 06 cze 2010, 19:28 

Od: 20 paź 2009, 19:10
Na mnie Anafranil zdzałał cuda. Wcześniej brałem Lexapro, Stimuloton, Sertragen, Lerivon - nic nie pomagało! Anafranil wyciągnął mnie z epizodu depresyjnego oraz wyleczył w 99 % natręctwa, które były straszne. Jestem bardzo zadowolony z tego leku

______
Najdłużej kochamy tych właśnie, co nas porzucają. Może dlatego, że czujemy w stosunku do nich coś w rodzaju wdzięczności.
Michał Choromański (1904 - 1972)

Pomocy, pomocy, pomocy !
Czuje zbliżające się życie,
Kiedy wszystko czego teraz pragnę to
...śmierć

Post 06 cze 2010, 20:05 
Stary lek i darmowy nie oznacza zły..wiecej jest o niebo lepszy od współczesnych bo skuteczny na praktycznie wszystkie rodzaje depresji i nerwic.. który z nowoczesnych leków ma tak szerokie spectrum działania??-zaden... a nieporzadane działania leków z grupy TLPD jesli stosujemy je w dawkach terapeutycznych sa nie większe niz SSRI,SNRI... tylko przy przedawkowaniu są toksyczniejsze od najnowszych wynalazków...

Post 06 cze 2010, 20:15 

Od: 09 kwi 2010, 16:23
Rzeczywiscie Klomipramina to jest (uogolniajac) chyba najlepszy lek na depresje i nerwica. Oczywiscie na silne i bardzo silne zaburzenia.

Bo SSRI to raczej sa na slabe/umiarkowane nerwice i depresje.

Post 06 cze 2010, 21:21 

Od: 23 sty 2010, 13:05
Jak najbardziej siezgadzam,ze tlpd są bardzo skuteczne
Problem w tym,ze jedni toleruje je lepiej inni gorzej mnie Anafranil,też kiedyś naprawdę pomógł
Za drugim razem,jak go bralam(4miechy) to przytylam i strasznie spać mi się chciało(pewnie za dużą dawką,w krótkim czasie doszłam do 187 mg.wtedy mi jakos specjalnie nie pomógł
Teraz też muszę być w kiepskim stanie (złe sie czuję,płacz,leki itp)skoro lekasz zaordynowal klomipramine.,niestety tym razem nie dalam rady:(

[Dodane po edycji:]

Mnie uboczne tlpd dobijaja(zwłaszcza klomipramina)
Lepiej toleruje snri(efectin jest super)czy ssri niż Anafranil(tzn mniej ubokow mam po nowszych)

Wszysko zależy od indywidualnej,tolerancji na dany lek i od tego w jakim jesteśmy stanie

To,ze klomipramina jest darmowa to też +

Post 07 cze 2010, 13:37 

Savior, proszę napisz jak się czujesz dzisiaj. Musimy się wspierać;)
Minął tydzień kiedy biorę dwie połówki 75. Lekarka mówiła, żeby po jakimś czasie, np. tygodniu, zwiększyć dawkę.
Co o tym myślicie? Czy to nie zwiększy jeszcze bardziej już i tak wzmożonych natręctw?
Proszę o wypowiedzenie się jaka dawka jest skuteczna na natręctwa.

Post 07 cze 2010, 16:54 
To juz chyba indywidualnie od osoby zalezy:).Ja mam stwierdzona NN przez 3 klinicystow i akurat anafranil bardzo nasilal mi natręctwa;)

Post 07 cze 2010, 17:03 

Mi również nasila... I to bardzo... Normalnie trudno wytrzymać;(
Ale zdesper rozumiem, że tylko na początku nasilał natręctwa, tak? Napiszesz jaką dawkę brałeś?

Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ 3371 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 44, 45, 46, 47, 48, 49, 50 ... 241  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 1 |