Skocz do zawartości
Nerwica.com

jak wyrazasz swoja milosc


listonosz

Rekomendowane odpowiedzi

czlowiek potrzebuje drugiego czlowieka a gdy kocha jest to cos wspanialego i szczegolnego jak wyrazasz swoja milosc np moja zona jest zawsze zemna wtrudnych momentach niezawodzi ja z koleji pragne okazywac jej szacunek // do chlopakow kupcie od czasu do czasu swojej dziewczynie kwiatek lub cos fajnego to jest mile // wiec jak okazujesz milosc :?::D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miłośc można okazywac na wiele sposobów,u mnie przejawia się ona w każdym geście,słowie,czynie....myślę że mój mąż powinien byc szczęśliwy ;)

 

Istonosz,niestety (może nie powinnam tego pisac),nie każdy potrafi okazywac swoje uczucie,ja niestety tego nie dostaję :(

 

Mimo wszystko wierzę.....

 

Jeśli chodzi o szacunek,ja osobiście uważam że jest on nawet ważniejszy od samej miłości,jest NAJWAżNIEJSZY :smile:

Pozdrawiam.gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja nie umiem okazywac uczuc :| czy ktoś z Was ma podobnie :?:

JA!

Może nie jestem powściągliwa z wyrażaniem uczuć, ale jednak.. jestem cholernie chłodna. Zimna. Sprawiam wrażenie obojętnej i zdecydowanie mi to nie pasuje, bo chociaż nie wiem, jak bym się gotowała od tej miłości to i tak jej nie wyrażę. Nikomu i niczemu :(

Ale chciałabym jakoś pokazać, że na niektórych osobach naprawdę mi zależy.. A to wychodzi mi to raczej jakoś tak... Przyjacielsko...

(A dlaczego tak jest? Bo boję się angażować? Nie. Bo jestem niedostępna? Może. A tak naprawdę chciałabym to zmienić :( i gdy słyszę, że ktoś mnie niby (?) kocha, to głupio mi się robi i odganiam tą myśl. Bo nie wiem, czy to jest do końca szczere, eh. )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to wychodzi mi to raczej jakoś tak... Przyjacielsko...

(A dlaczego tak jest? Bo boję się angażować? Nie. Bo jestem niedostępna? Może. A tak naprawdę chciałabym to zmienić i gdy słyszę, że ktoś mnie niby (?) kocha, to głupio mi się robi i odganiam tą myśl. Bo nie wiem, czy to jest do końca szczere, eh. )

 

Maja, ooo tak!

Miłość do rodziców i rodziny nauczyłam się wyrażać dopiero rok temu.

 

Miłości erotycznej- NI CH*JA !!!!!

 

A CHCĘ!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wyrazam wogóle...nie zostałem tego nauczony...

Mówisz jak mój mąż....ja wiem i zdaję sobie z tego sprawę że pewne rzeczy wynosimy z domu,ale wiesz?ja też nie zostałam tego nauczona przez rodziców.Nie miałam wzorców...jednak własnie dlatego-na przekor(może to złe słowo)staram się.....NIE!!!...ja potrafię okazywac swoje uczucia osobom które kocham i glosno o nich mówic.Potrafię bo chcę ,bo myślę że to ważne,choc chwilami zastanawiam sie czy nie jestem zbyt wylewna.. :? ,ale cóż, taka już jestem i tego nie zmienię :smile:

Pozdrawiam.gusia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gusia może dlatego, ze Ty jestes kobietą....kobiety zawsze były bardziej wylewne i uczuciowe........Ja zostałem tak wychowany przez rodzine i otoczenie...i naprawde trudno to zmienić. Nieraz wydaje mi się, ze w tym swiecie, okazywanie uczuc to oznaka słabosci.......Dlatego ich nie okazuję, to silniejsze ode mnie......Wierz mi, facetom okazywanie uczuć przychodzi z wiekszym trudem.....niestety.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dark Angel- no, tak jest

 

tylko kobiety, wylewając uczucia lepiej zbierają siły.

normalna baba na miejscu faceta udusiłaby się, gdyby prędzej czy później komuś nie powiedziała XD

 

też nie umiałam.

teraz uważam, że wyrażanie uczuć raczej świadczy o odwadze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×