Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy leki mogą zrobić z Ciebie socjopate?


Mbleble1990

Rekomendowane odpowiedzi

Raczej tak, chociażby olanzapina, mam wrażenie, że nie przejął bym się niczym nigdy w takim stanie, bo nie czuć emocji. Czyli np. nie miałbym wyrzutów sumienia po niczym. Chociaż ja jestem psychopatą nawet bez leków, to może ktoś inny niech się wypowie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież w schizofrenii masz ZMNIEJSZONĄ aktywność w korze przedczołowej tzw. Frontal Cerebral Cortex, co objawia się aspołecznością, wycofaniem, autyzmem.

Leki mają to częściowo naprawiać. Może jeszcze nie jesteś odpowiednio "doleczony".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem aspołeczny, miałem (ale chyba już nie mam) pewne cechy antyspołeczne.

Psychopatą trzeba się urodzić. Tak poza tym nie jestem w stanie mieć empatii dla ludzi o jakieś bzdety np. rzucił mnie chłopak/dziewczyna, dla mnie to się wydaje śmieszne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem aspołeczny, miałem (ale chyba już nie mam) pewne cechy antyspołeczne.

Psychopatą trzeba się urodzić. Tak poza tym nie jestem w stanie mieć empatii dla ludzi o jakieś bzdety np. rzucił mnie chłopak/dziewczyna, dla mnie to się wydaje śmieszne.

 

mnie też takie gówna nie ruszają

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

myślę że nie ale jednak tak ;D

 

mnie leki podniosły z cieżkiej depresji. w depresji czułam że mnie odcięło od siebie na maksa - nigdy się w ten sposób nie czułam. leki podniosły ciało ale nie podniosły świadomosci, miałam poczucie że nawet moje zdolności mentalne idą w dół. przez to bałam się kontaktu z ludzmi, rozmów. a w tle działo się bardzo wiele ciezkich relacyjnych spraw. w efekcie miałam ochote coraz bardziej się wycofywać i unikać wszystkich. mogłabym zabunkrowac się w jakims bunkrze i żyć tam jako dobrzefunkcjonujący (bo na lekach ) robot ;P

 

były to neuroleptyki ( o ile lamo to neuroleptyk )

 

wiec chyba moga zrobić wiazd na banie. outcome.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×