Skocz do zawartości
Nerwica.com

WENLAFAKSYNA + MIRTAZAPINA (California Rocket Fuel)


Lord Cappuccino

Co sądzisz o CRF?  

54 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Co sądzisz o CRF?

    • Genialny mix
      23
    • Nie urywa d*py
      29
    • Ćpuński wynalazek
      15


Rekomendowane odpowiedzi

California Rocket Fuel to połączenie wysokich dawek wenlafaksyny (Effexor) i mirtazapiny (Remeron) opracowane przez kalifornijskiego psychofarmakologa profesora Stephena Stahla. Połączenie to działa na zasadzie synergii czyli wzmożonego współdziałania wyżej wymienionych substancji. Według profesora efekty to:

 

Doładowanie serotoniny X3

Doładowanie noradrenaliny X2

Doładowanie dopaminy X1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blokada receptorów serotoninowych 5HT2c przez mirtazapine zwiększa wydzielanie dopaminy i noradrenaliny w pewnych obszarach mózgu a takze sama wenlafaksyna w wysokich dawkach oddziałuje na dopaminę a takze wychwytywana przez nią noradrenalina pośredniczy w zwiększaniu jej poziomu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytałem na zagranicznych forach w wątkach poświęconych badaniom Stephena Stahla to najbardziej skuteczna (według użytkowników) dawka CRF to 300mg wenlafaksyny i 60-90mg mirtazapiny. Ale myślę, że 150mg wenli + 60mg mirty też się nada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje na to polaczenie od nastepnej wizyty u lekarza :P Sam zaproponuje zeby zwiekszyl mi wenle do 150mg i dolozyl mirte... ta kombinacja lekow ma chyba najmniej negatywnych opinii i wyciagala ludzi z powaznych depresji z tego co czytalem :) Oby na mnie tez tak zadzialalo

 

-- 03 wrz 2012, 22:02 --

 

Michuj, czy ta kombinacja lekow wgl. daje energie czy bardziej jest zamulajaca (tzn. wiesz... nic nie musisz robic a i tak jestes szczesliwy)

 

-- 03 wrz 2012, 22:03 --

 

Mad_Scientist, taki maly offtop... czemu zrezygnowales z Solianu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem na CRF, 150 Wenli, 45 Mirta, na mnie dziala rewelacyjnie, ktos wspomnial o zamuleniu? W ogole mowy nie ma o zamulenia, energia do dzialania od samego rana do poznego wieczora. Najlepsze combo, jakim mnie do tej pory w zyciu leczono.

 

-- Wt wrz 04, 2012 2:27 am --

 

Dziwne, nie, nie dziala, niestety, przykro mi, ze Cie rozczarowuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amon_Rah, mam do ciebie ważne pytanie, jak mix tych leków działa na libido, czy nie zabiera przyjemności z seksu jak np. paroksetyna? nie opóźnia ejakulacji? bo paroksetyna zniszczyła mnie pod tym względem więc ją rzuciłem po 7 miechach leczenia i oczywiście wróciłem do takiego stanu jak przed leczeniem, czyli dno, ciężka depresja z silnym lękiem uogólnionym.

Powiedz jeszcze jak CRF działa na lęki?

Na razie łykam mitrozapine solo, w szafce leży wenla 75mg i chyba od jutra ją dorzucę na początek w dawce 75mg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popiół, u mnie wszystko w porzadku, jesli chodzi o te sprawy ;) Paroxetyna tez kastrowala mnie do zera absolutnego, ale przedkladalem plusy nad minusy i bralem dopoki nie przestala dzialac. Jesli chodzi o leki i napady paniki, to odkad biore CRF w ogole zapomnialem, ze takie cos istnieje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Głupio wyszło to moje pytanie bo jeszcze nie było twojego posta u mnie w przegladarce :)

 

Poki co byłem dzisiaj u lekarza i mam 30 mg mitry (mam zacząć od 15) i 150 wenyli.Bede relacjonował jak to na mnie dział, mam nadzieje ze to mnie wkoncu kopnie bo jak nie to chyba pojde na elektrowstrzasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×