Witam serdecznie i proszę Was o pomoc...

Jesteś nowy na forum ? Masz okazję przywitać się z innymi forumowiczami.

przez sailorka 23 sie 2016, 17:44
mercymona, może nie spodoba Ci się to, co napiszę, ale moim zdaniem powinnaś znaleźć psychiatrę, który wzbudzi Twoje zaufanie i pozwolić mu dobrać leki, nawet metodą eksperymentalną. W końcu coś na Ciebie zadziała. Piszę to na podstawie własnych doświadczeń. U mnie dobranie leków trochę trwało, ale warto było kombinować, bo teraz czuję się naprawdę dobrze, tylko czasem zdarzają mi się gorsze dni.
sailorka

przez mercymona 24 sie 2016, 22:25
Za pierwszym razem zaufałam psychiatrze, efektem czego jest uzależnienie od benzo.
Metoda eksperymentalna z różnymi lekami też była przez 4 miesiące, wyleciałam tylko ze studiów i nic więcej :-|

przez mercymona 24 sie 2016, 22:27
Zdziwiła mnie opinia szpitala "zaburzenia osobowości", jeśli przez 4 lata X psychiatrów leczyło mnie na zaburzenia depresyjno-lękowe. Ktoś zatem musi się mylić... Kilku różnych psychiatrów z różnych miast albo szpital psychiatryczny... Bardzo napawa mnie to optymizmem <ironia>
Od ilu lat Wy chorujcie? Ilu różnych leków już próbowaliście? Ile z nich zadziałało? Czy w Waszych rodzinach są jakieś choroby psychiczne?

Próbuję jakoś rozgryźć temat "na logikę"...

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Sortuj wg