Skocz do zawartości
Nerwica.com

Co robic?


Navo

Rekomendowane odpowiedzi

Czesc wam ludki ;)

 

Mam nadzieje ze doradzicie co robic i napiszecie co mi dolega...

 

Moj problem polega na tym iz.. wychodzac na dwor, przechodzac wsrod tlumu ludzi zaczynam dziwnie sie czuc... oddycham szybciej, przyspieszam krok czuje ze musze wydostac sie z tego grona.. mieni mi sie w oczach...wzrok musze skupiac aby dokladnie wszystko wyraznie zobaczyc... panikuje bo przeciez winno byc wszystk ok...

skubie paznokcie..

Tak samo jest gdy poznaje nowych ludzi... nowe towarzysto etc.. nie potrafie sie skupic

przeszkadza mi to w pracy i uczeniu sie ... nie wiem co robic.., dziewczyna mowi ze szybko podobno sie denerwuje..

Caly czas cos kalkuluje tzn rozmyslam zrobic to , to tamto 5 mysli na sekunde..

Bylem u okulisty oczywiscie po badaniach okazalo sie ze mam wzrok super...

 

Przeprowadzilem badania krwi... nawet rzucilem palenie gdyz myslalem ze moze za duzo pale ... ale jednak i to nie pomoglo nadal czuje sie tak samo...

Zauwazylem ze biorac na noc kilka tabletek magnezu czuje sie lepiej troche na II dzien , objawy te pojawiaja sie po godzinie 12-14 ..

po godzinie 18 zieffam, czuje sennosc i chec zamkniecia oczow bo wtedy

czuje sie lepiej...

 

Jak myslicie co mi dolega... ? Czy jest jakis lek ktory mozna kupic w aptece bez recepty? Jak sie z tym uprac...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć :) Skoro trafiłeś na to forum to już wiesz co moze być przyczyną takich reakcji. Przestudiuj posty innych forumowiczów. Baaardzo dużo zostało już napisane na ten temat. Skorzystaj też z wyszukiwarki. Na temat leków bez recepty (typu zioła,Deprim,Kalms itd) możesz poczytać w subforum leki Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda, poszukaj tu odpowedzi i oczywiscie my też Ci chętnie pomożemy :)

To co opisałeś to typowe reakcje lękowe ludzi np po złych preżyciach lub zamkniętych w sobie. Spróbuj poszukać przyczyn w przeszłości, a w aptece skorzystaj z jakichś ziółek, witamin. Popytaj farmaceutę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heloł Navo

Wszystko wskazuje na to, że "po prostu" masz fobię społeczną...

Wiem to (niestety) po sobie. Chyba najlepszym sposobem na uporanie się z tym będzie eliminacja przyczyn, ale o tym to już dowiesz się od psychologa. Warto sie do niego udać bo nie warto się tak męczyć, szkoda życia.

Pozdroowki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj,a miales robione badanie oczu na przeplyw bodzcow przez nerwy?? Ja rowniez bylam u okulisty i okazalo sie,ze ze wzrokiem wszystko wporzadku do czasu kiedy zrobili mi u neurologa dziwne badanie i wyszlo na nim,ze bodzce nie przechodza przez nerwy tak jak powinny.Radze zebys zrobil sobie takie badanie,wtedy bedziesz pewny czy faktycznie jest dobrze.To wcale nie musi byc fobia spoleczna jak niektozi tu pisza,ja dokladnie mam takie same objawy jakie opisales,a choroba tkwi w czyms innym.Zycze Ci wszystkiego dobrego i jesli chcesz zbadaj to sobie ewentualnie lekarz potwierdzi czy jest dobrze czy nie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×