Skocz do zawartości
Nerwica.com

serwus!


sambabrasil

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć wszystkim!

(mam nadzieję, że robię to we właściwym dziale bo zamułka polekowa spowodowała u mnie znaczne wyjałowienie intelektualne ;)

jestem z "branży" depresyjno-lękowej.

Leczę się od stycznia, przerobiłam już kilka leków: aciprex, fluoksetynę, coś czego nazwy nie pamiętam, w tej chwili biorę velafax, clonazepam i - Boże dzięki Ci za to - nasen. I czekam... Czekam, aż mi się zachce chcieć.

Witam Was w każdym razie serdecznie z nadzieją, że znajdę tu sporo informacji opartych na Waszych doświadczeniach i ciut pocieszenia :)

Paulina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)

 

-- 07 kwi 2013, 13:26 --

 

nigdy nie sądziłam, ze z wesołka którym byłam przez całe zycie może się porobić taki wrak. Z pewnością nie pomógł epizod(dość długi) amfetaminowy - ale z tego wyszłam, SAMA! - i z tego czerpię siłę. Dawno temu to było i zapomniałam.

Ale cała historia z depresją zaczęła się od nowa(w sensie dołków i lęków) przed świętami: szłam z moją kochaną Córeczką po Synka do przedszkola i tuż przed naszym nosem, dosłownie 2-3 metry zwaliła się w zaspę góra śniegu, która okazała się być samobójcą. Facet pier.dolnął z jedenastego piętra, na naszych oczach, moich - to byłby pikuś, ale niestety również mojej małej córeczki, która to widziała. Normalnie dałabym dyla, żeby ją chronić i wytłumaczyła, że to jakiś parkourowiec i nic mu nie będzie, ale - ponieważ wpadł w głęboki snieg to jeszcze się ruszał. No nie mogłam nie zadzwonić na 112, dziecko za fraki i telefon. a tu babsko przy dziecku mnie wypytuje" czy się rusza?" i takie tam - straszna trauma, straszna!

dziecko chwała bogu przyjęło na klatę, ja się nie mogę wygrzebać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×