Skocz do zawartości
Nerwica.com

Witam !!!!!!!!!!!!!!!!!!!


honi15

Rekomendowane odpowiedzi

wszystko zaczęło się od chwili gdy mała zaczęła mało jeść i przestała rosnąć i przybierać na wadze. Potem wykryto u niej chorobę wzmożone napięcie mięśniowe na szczęście w małym stopniu. od tej chwili zaczęły mi się myśli " jesteś złą matką""nie potrafisz zająć swoim dzieckiem" itd. po kilku wizytach u psychologa stwierdzono depresję poporodową.potem stwierdzono ze jestem zdrowa. ale ja nie czułam się zdrowa . w mojej głowie pojawiły się myśli o skrzywdzeniu sienie lub dziecka. natychmiast za myślami pojawiły się obrazy i wyobrażenia. udałam się do psychiatry i ten stwierdził natręctwa przepisał mi andepin i pernazynę. natomiast po kilkunastu tygodniach nie ma w ogóle poprawy. gdy mu to powiedziałam stwierdził ze musimy jeszcze poczekać. Może znacie doskonały lek na nn.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

honi15, Witam Cię na forum!

 

Nie obwiniaj się za to, co dotknęło Twoją córeczkę.

Wzmożone napięcie leczy się, postaraj się o opinię o wczesnym wspomaganiu rozwoju w Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej.

Będą ją rehabilitować. Być może skierują Twoją córkę do przedszkola integracyjnego na tego typu zajęcia.

A Ty mogłaś się przejąc w związku z tą sytuacją, stąd te natręctwa.

Myślę, że gdyby nie było poprawy mogłabyś rozpocząć jakąś terapię, pomogłaby Tobie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×