Skocz do zawartości
Nerwica.com

Nerwica po przebytym szpitalu?


jude

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem tu pierwszy raz, tzn. zaglądałam już na forum, ale pierwszy raz piszę.

Nie umiem sobie poradzić z tym , że byłam w szpitalu. Czułam się tam tak jak w więzieniu i to bez wyroku. Nie mogli postawić diagnozy i nie wiedziałam kiedy opuszczę szpital. Myślę, że mam teraz zespół stresu pourazowego. Nie mogę spać, czuję jakbym się rozpadała od środka, jestem ciągle podenerwowana, czasem agresywna, mam natłok myśli. Nie wiem czego właściwie chcę pisząc to, ale jednak postanowiłam o tym napisać.

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już mam nawet kartotekę u psychiatry.

Mam tam zdiagnozowaną osobowość bierno-zależną, nerwicę i lekką depresję, nie potrafię dążyć do wybranego celu i jestem emocjonalnie niedojrzała.

Przed szpitalem próbowałam popełnić samobójstwo. Ale zrobiłam to tak nieudolnie :hide: , że wylądowałam w szpitalu na rozlane zapalenie wyrostka robaczkowego. Potem były jeszcze 3 szpitale , bo miałam powikłania. Za każdym razem czułam się w szpitalu jak w więzieniu.

Chciałam o tym napisać, bo myślałam, że jak to powiem to mi coś pomoże.

A do psychiatry i tak nie mam po co chodzić, bo mi daje leki, które mnie odzierają z osobowości. Psychoterapie zarzuciłam, bo nie dogadałam się z psychoterapeutą , a nie mam innego dobrego.

Ale mimo to dzięki za poradę i wysłuchanie :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×