Skocz do zawartości
Nerwica.com

NERWICA?


Mariusz22

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Trafiłem na to forum przez przypadek, gdy przeszukiwałem internet w poszukiwaniu odpowiedzi na pytanie: co mi jest? Od jakiegoś roku może 1,5 mam pewien problem, w bardziej stresujących sytuacjach trzęsie mi się głowa i ręce. Jest to bardzo uciążliwe np. pod czas jakiegoś egzaminu. Mało tego zauważyłem jeszcze że gdy się zestresuje czasem zmienia mi się głos a czasem po prostu ciężko mi wydobyć z siebie kilka zdań i połączyć słowa w jakąś sensowną całość. Nie wiem o co w tym wszystkim chodzi bo jeszcze 2 lara temu stres znosiłem w miare dobrze a już na pewno nie było mowy o jakimś trzesieniu głową, czy dziwnej zmianie barwy głosu. Wkurza mnie to strasznie ba ta przypadłość nie wiem jak to nazwać nerwica? jest coraz bardziej uciążliwa i zdaża się czasem w sytuacjach niestresujących, gdy na przykład z kimś rozmawiam nagle poczuje, że trzęsie mi się głowa i wtedy cały czas o tym myśle i skupiam się na tym żeby przestała się trząść. Ostatnio zaczełem sobie wkręcać w kościele że trzęsie mi się głowa i po chwili cały się trząsłem tak że musiąłem wyjąć na zewnątrz? Czy to jest nerwica? jak myślicie ? i jak sobie z tym poradzić? bo już mnie to czasem strasznie dobija

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj, a probowales zasiegnac porady lekarza. Obawiam sie, ze bez tego nie da rady.

 

Nikt nie moze tu wystawiac diagnozy. Musisz isc do lekarza. A jezeli to rzeczywiscie nerwica to szukac dobrego terapeuty jak najszybciej zaczac terapie.

 

Na forum znajdziesz mnostwo informacji, ale musisz skonsultowac swoje objawy z lekarzem!!!

 

Pozdrawiam serdecznie! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×