Skocz do zawartości
Nerwica.com

Siema ;)


adieu

Rekomendowane odpowiedzi

Hi :-)

 

Wczoraj znalazłem to forum, dzisiaj się zarejestrowałem, co będzie później czas pokaże ;)

 

 

25 lat, depresja od hmm.. nie pamiętam kiedy, jakieś 8 lat chyba.

4 lata temu największe dno, zabawy z żyletkami. Dzisiaj już "prawie dobrze" gdyby nie brak motywacji i brak sił na cokolwiek.

 

Mam znowu marzenia, pomysły na ich realizację, jestem w szczęśliwym związku. Pewność siebie wzrosła chyba do stanu przed "zachorowaniem".

 

Tylko że właśnie są momenty kiedy nie idzie wstać z łóżka, nawet z 3 włączonymi budzikami, niczego nie chce się robić. Chociaż może nie tyle nie chcę co nie potrafię. Teoretycznie potrafię.. a zresztą macie depresję to znacie to uczucie specyficzne :-)

 

Przeczytałem wczoraj w nocy parę tematów i aż mnie ciarki przeszły ;P

Niektórzy z Was opisują idealnie to co sam czuje i myślę, wyciągają podobne wnioski z różnych sytuacji, jakbym czytał sam siebie.

Dziwne uczuciem, dotychczas czułem się jak jedyny który ma ten problem, inni też mają ale inne. A tu guzik prawda, niektórzy macie identyczne. Aż do przesady identyczne, co jak już pisałem wyżej trochę mną wstrząsnęło ;)

Pierwszy raz sie spotykam z takim czymś, na innych forach piszą ludzie którzy usłyszeli "depresja" od pana z telewizora i byle gównianą chandrę nazywają depresją.

 

Na żywo tym bardziej ciężko spotkać kogoś kto rozumie. Nawet najbliżsi mówią że jestem parszywym leniem i gówno dały godziny tłumaczenia co mi jest i na czym to polega.

I właśnie dlatego tu jestem ;)

 

Nie szukam na siłę kogoś kto będzie mi mówił ejjjj wszystko będzie dobrze, poradzisz sobie. Przełamiesz się. To ostatnie hasło po prostu uwielbiam. Kiedy ktoś mówi "weźmiesz się w garść i wszystko będzie dobrze", po tym jak przez pół godziny starałem się wytłumaczyć że to właśnie tak nie działa ;)

 

Wiele osób z tego forum ma to co ja, idealnie rozumie to co czuję bo sami czuję identycznie to samo. Więc jestem. Nie koniecznie potrzebuję. Czuję mocną przynależność ;)

 

Witam wszystkich.. Chociaż nie... witać może gospodarz a ja jestem świeżo przybyłym gościem :P Więc hmm.. Cześć :))

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×