Skocz do zawartości
Nerwica.com

"odloty"


ewa125

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie czy macie czasami takie, nie wiem jak to okreslic, "odloty" w czasie snu, jak jestescie bardzo berdzo zmęczeni. ja tak mam i czasami sie nawet tego troche boje, zasypiam tak gleboko ze czuje sie jakbym sie przenosila do innego swiata. kiedys w takim stanie zadzwonil mi budzik, moj umysl zaczal dzialac ale cialo jeszcze nie i swiadoma ze musze wstac lezalam tak kilka minut dobrych i nie moglam sie ruszyc. nie jest to zwiazane z nerwica bo juz kiedys tak mialam po prostu ciekawa jestem czy ktos tez tak ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem coś podobnego. Moje ciało niby spało, a ja bezradnie próbowałem otworzyć oczy. Udawało mi się to na chwilkę, widziałem jakby wszystkie kształty otaczającego mnie świata na czarno i jeszcze taki dziwny szum. W pewnej chwili dostałem jakby drgawek ale nadal choć świadomy wszystkiego leżałem uwieziony w soim umyśle. Miałem tak chyba z 5 razy, heh no jazdy jak po włożeniu pierścienia władzy - inny świat. :roll:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tez tak mam Ewcia, czasami nie moge sie wybudzic ze snu, wiem ze musze wstac ale oragnizm mowi jeszcze nie odpoczalem, spij, to dosc meczace.

No i odkad pamietam mam tak, ze jak zachce mi sie spac to nie wazne gdzie bym nie byla to musze zamknac oczy i odplynac chociaz na 15 min. W liceum i na studiach byl to koszmar bo niestety zdarzalo mi sie spac na lekcjach albo wykladach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×