Brzydota

Inne zaburzenia.

Brzydota

przez Carica Milica 16 sty 2016, 19:46
Może owsik znalazł panią owsikową, bo go wywiało z wątku.
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Brzydota

przez Evia 16 sty 2016, 21:35
Zaspamowaliśmy spamera :twisted:

Brzydota

przez wiejskifilozof 17 sty 2016, 10:18
Owsik,pewnie ma dziś wolne.

Doradca Nerwica.com

przez Doradca Nerwica.com
Polecam tych psychologów i psychoterapeutów z Twojej okolicy
Doradca Nerwica.com

Brzydota

przez nieboszczyk 25 sty 2016, 18:56
jetodik napisał(a):oj myślałem, że chodzi o łono... to na mosznie też Wam rosną? fujka :/

w mosznie można sobie schować kapsułki z cyjankiem i rozciąć ją po przymysowej hospitalizacji psychiatrycznej kiedy dojdzie do ubezwłasnowolnienia i bezterminowej detencji

Brzydota

przez Reynevan 26 sty 2016, 19:30
^ Panie, idź pan w uj.
Reynevan

Brzydota

przez cyklopka 27 sty 2016, 02:22
Po co ja kliknęłam w ten temat :hide:

Nasuwają się następujące pytania:

Jakiej muzyki trzeba słuchać, żeby uzasadnić różowe martensy?

Czy Jetodik pomylił mosznę ze wzgórkiem łonowym?
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Brzydota

przez Carica Milica 27 sty 2016, 04:26
cyklopka, kupiłam różowe martensy w chwili słabości i nie są związane z jakąkolwiek ideologią muzyczną. Jutro wrzucę zdjęcie. :P
Majaki wariata: Dziennik, który stracił równowagę
Człowiek z bieguna.
lit 750 mg, amisulpryd 100 mg, paroksetyna 20 mg, trazodon 25 mg, alprazolam 0,5-2 mg,
kofeina
trzy dawki dziennie.

Brzydota

przez cyklopka 27 sty 2016, 05:31
Carica Milica, ja rozumiem co napisałaś, natomiast ciekawi mnie z jaką muzyką inni ludzie by to wiązali.

Ja słucham zbyt wielu gatunków, żebym mogła to wyrazić strojem :mrgreen:
Głosy w mojej głowie czyta Maciej Orłoś.
II Miss Forum

Brzydota

przez Carica Milica 27 sty 2016, 14:13
cyklopka napisał(a):Carica Milica, ja rozumiem co napisałaś, natomiast ciekawi mnie z jaką muzyką inni ludzie by to wiązali.

Ja słucham zbyt wielu gatunków, żebym mogła to wyrazić strojem :mrgreen:

Można zamówić różowe w kwiatki, niebieskie w kwiatki, jakieś kolorowe w inne wzorki. Do wyboru, do koloru. :P

Nie mogłąbym skomponować swojego ubioru przez pryzmat muzyki, chyba że codziennie bym nosiła się w innym stylu. W piątki jestem gotką, a w poniedziałek słuchamy celtycki rok, więc przebieram się za rudobrodego krasnala. :mrgreen:

Brzydota

przez akwen 31 sty 2016, 04:01
owsik napisał(a):Trzeba być podłym bezwartościowym człowiekiem, żeby prosić admina o zablokowanie komuś wątku tylko dlatego bo jest mu ciezko, bo jest brzydki. Nawet SS przy takiej osobie wydaje się ludzkie. To jest szczyt bezczelności i chamstwa. Kazać zamknąć czyjś wątek, bo ktoś ma racje, że liczy się uroda. Ale wam to nie na-rękę, bo część osób z tamtego wątku próbowała wmawiać co chwilę,że tylko chodzi osobowość, bo bycie brzydkim to taka fajna sprawa.

Nie znam kontekstu, ale co się tyczy urody, to warto ją mieć, ale są cechy bardziej znaczące.

Przede wszystkim samoakceptacja i z grubsza funkcjonujący umysł, nawet jeśli jest zaburzony, potem odpowiedzialność i pewność siebie, wreszcie obycie z gatunkiem ludzkim o przeciwnej płci.

Będąc pewnym siebie, zaradnym życiowym można figlować z wieloma kobietami, o ile nie ma się skrupułów.

Magnesem na kobiety są przebojowi faceci, nawet jeśli mają nieszczególną twarz i sylwetkę.

Podobnie w życiu społecznym i zawodowym, to mit że uroda jest tak bardzo istotna. Spokojnie można ją nadrobić.

Brzydota

przez boogyman 31 sty 2016, 16:18
Mam bizka na punkcie ran po trądziku przeglądam siew każdym lusterku jakie napotkam i oceniam że jest źle. Przez to zrezgnowałem z pracy, izoluje się od ludzi chociaż wszyscy mówią że nie ma z tym takiego problemu ja to widzę. Też mnie chca wysłać do wariatkowa. Psychoterapie zaczynam, ale niestety psychoanalizę, a ona szuka przejść z dzieciństa. Leki biorę ale nie chcą się wstrzleić. Kiedyś pomógł mi silny lek IZOTEK i jak miałem lepszą cerę od razu lepszy humor, a teraz jest dla mnie za silny troskzę źle go znoszę
Obecnie nic

Brzydota

przez Reynevan 31 sty 2016, 18:38
nie wiem, ile w tym prawdy, ale podobno stężony perhydrol działa na rany potrądzikowe :p
Reynevan

Brzydota

przez akwen 31 sty 2016, 18:56
boogyman napisał(a):Mam bizka na punkcie ran po trądziku przeglądam siew każdym lusterku jakie napotkam i oceniam że jest źle. Przez to zrezgnowałem z pracy, izoluje się od ludzi chociaż wszyscy mówią że nie ma z tym takiego problemu ja to widzę. Też mnie chca wysłać do wariatkowa. Psychoterapie zaczynam, ale niestety psychoanalizę, a ona szuka przejść z dzieciństa. Leki biorę ale nie chcą się wstrzleić. Kiedyś pomógł mi silny lek IZOTEK i jak miałem lepszą cerę od razu lepszy humor, a teraz jest dla mnie za silny troskzę źle go znoszę

Jeśli nie żartujesz, to cholera - zamiast się przejmować tym trądzikiem rozwiń jakieś swoje inne cechy, żeby nadrobić trądzik.

Szlachetny alfa może mieć trądzik, niewiele mu to będzie przeszkadzać.

Brzydota

przez Kot_ 31 sty 2016, 19:59
Jakn mi sie podobala taka dupa z tradzikiem, to mógłbym jej nawet te diody ssać. W ogóle mi ten tradzik nie przeszkadzał.
Kot_

Sortuj wg