Skocz do zawartości
Nerwica.com

co o tym myślicie?


nietypowy03

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka

Piszę tu ponieważ mam kłopot od ddłuższego czasu/(zaczęło się w gimnzjum) otóż pewnego dnia w szkole do której lubiłem chodzić,na lekcji zrobiło mi się niedobrze tzn miałem takie uczucie wymiotne. Oczywiscie w ogóle mnie nie zwymiotowalo więc z początku myślałem ze to wirus chwilowy i przymknąłem na to oko, jednak po kilku dniach to znów wróciło jednak nie mówiłem o tym nikomu bo byłem przekonany ze zaraz mi to przejdzie i tak sie tez stalo. Z czasem objawy sie nasiliły a sposobem na takie uczuvie wymiotne było rzucie gumy. Z początku pomagało ale do pewnego czasu.. Wybrałem się na gastroskopie i tak było prawie wszystko ok w kkażdym razie badania wwykazały że stan zdrowia fizyczny nie powinien tak silnie sie objawiać... Problem z uczuciem wymiotnym występuje jak np jade busem do szkoły jak jest w nim dużo ludziel i jest duszno,boje się wtedy że zwymiotuje w busie iwgl wstyd mi będzie przy wszystkich. Druga sytuacja trafia się szkole... Jest dokladnie tak samo... Do tego doszły uczucie niepokoju i wgl a stresowac nie ma się czym... W miare dobrze się ucze i dogaduje sie zkolegami. Ostatnio miałem bardzo dziwną sytuacje jak przez 5 minut kompletnie.oderwal się od rzeczywistości.. Siedziałem w ławce patrzyłem na książkę jak zahipnotyzowany i jakbym kompletnie odleciał. Zoriontowalem sie po tym jak czytałem jedno zadanie a wtedy kiedy odppłynąłem klasa robiła już kompletnie inne... Co dziwne z pozoru wyglądam przy takich odpłynięcach normalnie ktoś z zewnątrz moglby pomyśleć że zakochany bo zamyslony taki siedzi.. Co sądzicie o takich objawach? Co to moze być? Podkresle tylko że to dzieje mi sie tylko jak jestem poza domem, w domu wszystko ok jest super, korzystam w pełni z życia tylko to coś nie daje mi spokoju a jest dlamnie.bardzo uciążliwe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witaj nietypowy03!

 

Pytasz, co może Ci dolegać. Przez Internet nie da się postawić diagnozy, dlatego powinieneś udać się do lekarza. Niemniej jednak, jeśli gastroskopia wychodzi OK, nie masz żadnych problemów ze zdrowiem, a nieprzyjemne dolegliwości nadal się utrzymują, to niewykluczone, że są to objawy nerwicowe. Mdłości, uczucie niepokoju, stres, napięcie w większej grupie osób, derealizacja komponują się w obraz kliniczny nerwicy, ale to są tylko przypuszczenia, które powinieneś zweryfikować podczas bezpośredniej konsultacji u specjalisty.

 

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×