Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to depresja ?


jacekxd

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich nazywam się Jacek mam 19 lat,i często sie czuje przygnębiony w mojej głowie świtają myśli że nic w życiu nie osiągne.Czasami też sobie myśle czy dobrze że ja żyje,dzieje sie tak jak ktoś mnie wyzwie urażi zawsze czuje pustke w głowie.Jeszcze do tego dochodzi ciągłe siedzenie w domu poprostu czuje sie bezpieczny jak jestem w domu.Dodam że mam grzybice skóry i ta choroba też to wszystko potęguje.Czy to jakieś zaburzenie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam po raz kolejny.To co dziś zauwarzyłem w swoim zachowaniu to że ciągle myśle o przeszłości że ciągle mam grzybice.Nie moge przestać o tym myśleć.Wczoraj to taki smutek miałem łzy mi poleciały a w głębi siebie czułem że to koniec że umre.Nie wiem co robić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacekxd, Nie z takimi chorobami ludzie się borykają. Wiem, ze nie jest to pocieszeniem.

Może zmień lekarza. Leczysz się ciągle u tego samego?

Może wspomagaj się ziołami, oczywiście u kogoś, kto zajmuje się ziołolecznictwem.

 

Dobrze, ze mama Cię wspiera, ale może przez to właśnie wsparcie odczuwasz, że jesteś naznaczony jakimś charyzmatem? Że jesteś inny?

 

Co robisz słabiej niż inni?Napisz tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam oczywiście czuje sie inny.Jeśli chodzi o to czy jestem słaby,jestem troche słabszy fizycznie od innych,ale w sprawach pracy nauki jestem czasami lepszy,może i jestem lepszy bo sie rozwijam muzycznie.Jedynie co mi bardzo dokucza to okropne swędzenie skóry,potrafi mnie tak swędzieć 24h,jedynie co sie czepiają moi rodzice to, że nie poznałem drugiej połówki ale ja im mówie że mam czas i że najpierw musze tą grzybice zwalczyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacekxd, Więc dobrze myślałam.

Chłopie, nie każdy ma predyspozycje do tego, żeby się rozwijać muzycznie. Na czym grasz?

Widzisz już ogromny plus dla Ciebie. :D

Ja gram na pianinie, ogólnie na instrumentach klawiszowych, kiedyś gitara.

Dobrze się uczysz-drugi plus.

Masz zaniżoną samoocenę, nieadekwatną nawet do swoich umiejętności.

A rodzice niech najlepiej zajmą się sobą i nie wymuszają na Tobie związku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć gram na gitarze elektrycznej 8 miesięcy i jakoś idzie.Moje muzykowanie sie wzieło stąd że moja cała rodzina miała też w sobie pasje do grania,szczególnie tata(akordeon),ciocia(harmonijka ustna),brat(DJ),więc te muzykowanie i mnie dopadło.Miewam takie fantazje że gram na scenie przed milionową publiką,Moim pierwszym marzeniem to być zdrowym,a drugim to grać na gitarze dla ludzi.

 

-- 29 maja 2012, 20:00 --

 

Oto moje miejsca zmienione chorobowo,

DSC01008.thumb.jpg.21baf85afeeaec51e5fc17c73545362c.jpg

DSC00993.thumb.JPG.353ba08430d5fe0a5d3fba5ae25b3b12.JPG

DSC01202_1.thumb.jpg.d278d6fa8d96ac91c386b5f840cac63a.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam 19 lat

,jedynie co sie czepiają moi rodzice to, że nie poznałem drugiej połówki

a oni by chcieli zebys w wieku 19 lat juz zakladal rodzine i poszedl na swoje :roll: Tez mi powod do czepiania sie...

To Ty masz grzybice na skorze twarzy? Pisalam juz zeby poszukal dobrego dermatologa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na dzień dzisiejszy mam mało pieniędzy,a choroba atakuje co dzień mnie boli,jak tą twarz nawilże to cały naskórek mi schodzi,wiem że to nie to forum jest o innej tematyce ale cóż tak wyszło,że sie tu zalogowałem,boje sie że sie nie daj Boże raczysko skóry wda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jaką maścią to smarujesz?

 

Co lekarz zdiagnozował? to jest łuszczyca skóry? czy grzybica?

 

Smarowałeś taka maścią Diprobate? Próbowałeś olejem Lnianym, Sokiem z liścia aloesu, paczulą, lawenda. Spróbuj witamine b pozażywać może też trochę pomóc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cześć smaruje maścią natłuszczającą robiona była w aptece,i maścią Myconafine czasami te maście potęgują tą chorobe nie wiem czemu.P.Dermatolog zdiagnozowała grzybice,i wiesz co pani powiedziała że nie ma sposobu jak mnie leczyć,normalnie jak to usłyszałem to trzasłem drzwiami normalnie skandal, po pięciu wizytach powiedziała że nie ma sposobu jak mnie leczyć SKANDAL !!!!!! Już więcej nie ide do niej wole chodzić cały czerwony i łuszczący sie niż iść do niej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jacekxd, sa tez dobrzy dermatolodzy przyjmujacy na NFZ sama z uslug takiego korzystalam ale za kuracje niestety w aptece musialam zaplacic . To fakt. No ale podstawa jest zrobic badanie labolatoryjne zeby dobrac odpowiedni lek a nie na oslep sie zmarowac. Ktos Ci to zaproponowal? No chyba ze masz atopowe zapalenie skory..to ciezkie do leczenia jest

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wiem to dermatologa dobrego żeby znależć to nie jest łatwo a na pewno go nie znajdziesz państwowo.

 

Grzybica podobno jest nieuleczalna ale da się ja zaleczyć, podobno przyczyny są nieznane nawet podobno stres, zmartwienie itp powoduje ją, tak naprawdę to nie wiadomo czy masz grzybice czy łuszczyce bo podobnie wyglądają a podobno inaczej się zalecza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×