Skocz do zawartości
Nerwica.com

Czy to już depresja ?


MiyokoXX9

Rekomendowane odpowiedzi

Hey

 

Od jakiegoś czasu mam po prostu wszystkiego dość. Codziennie mam wahania nastrojów. Mogę normalnie siedzieć i coś robić, a za 5 minut się rozpłakać, czasami sama nie wiem z jakiego powodu a czasami dlatego że moje życie jest głupie i bezsensu, że nie mam do niczego talentu. Do tego moi rodzice się kłócą i często na mnie krzyczą. Czępiają się nawet najmniejszych szczegółów. Mówią jakim to złym człowiekiem jestem. Momentami jak już nie mogę tego wszystkiego znieść, jestem w mega dołku to myślę tylko o tym żeby od tego wszystkiego uciec, wziąć jakieś tabletki czy coś. Często nawet nie mam siły się ubrać albo zjeść śniadania. Nie mam siły by robić normalne na codzień rzeczy. Do tego czasami śpię tylko 4-5 godzin budzę się w środku nocy i czuję się wyspana, nie chce mi się spać tylko chodzić po domu.

 

 

Moje pytanie brzmi: czy to jest depresja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

MiyokoXX9, trudno stwierdzic czy to depresja, ale na pewno nie jest to stan normalny, sa to objawy poddenerwowania. Idz na poczatek do lekarza pierwszego kontaktu |(rodzinny, internista) powinien pokierowac, mysle ze na poczatek byloby najlepiej zastosowac jakies lagodne srodki roslinne (np melisa). Co do sytuacji rodzinnej, jezeli sie nie zmieni na lepsze Twoj stan moze sie pogorszyc, czy jest mozliwosc ze bedzie lepiej? porozmawiaj z mama o tym, albo z kims bliskim ale starszym z rodziny, ktora przemowi twoim rodzicom do rozumu, raczej nie zdaja sobie sprawy z tego ze Ciebie krzywdza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×