Drodzy Użytkownicy,

Zmieniamy się dla Was!

W związku z tym informujemy, że ze względu na prace techniczne forum będzie dostępne wyłącznie w trybie tylko do odczytu w dniach 21-24 maja.
Serdecznie zapraszamy Was do korzystania z nowej wersji forum.

Przepraszamy za wszelkie niedogodności.

Jednocześnie informujemy, że jakiekolwiek treści i zdjęcia dodane i edytowane w dniach 21-24 maja nie będą dostępne po starcie nowej wersji forum.

Pozdrawiamy ciepło,
Zespół abcZdrowie

Depresja z lękiem

Forum poświęcone depresji oraz CHAD. Jeżeli czujesz, że sam/a sobie nie radzisz, nie zwlekaj z napisaniem o tym. A jeżeli depresje masz za sobą - możesz podzielić się wskazówkami.

Czy czujesz lęk przy depresji?

Ankieta wygasła 15 kwi 2009, 18:15

a) tak
7
88%

b) nie
1
13%

c) czasami
0
Brak głosów

Liczba głosów : 8

Depresja z lękiem

przez agusiaww 10 kwi 2009, 18:15
Czesc czesc witam was serdecznie !!! Postanowilam zalozyc ten watek gdyz własnie to u mnie zdiagnozowano-na teraz bo wczesniej mialam diagnoze nerwica lekowa, teraz szala sie przechylila na depresje z lekiem, z pwoodów: przepracowania, braku wypoczynku itd itd. Dostalam lek Alvente czyli antydepresant i zoabczymy jak to bedzie. Troche sie boje skutków ubocznych ale wierze ze dam radę. Kazdy z nas musi dac rade, bo nie ma innego wyjscia. Najlepiej jak ogarnia nas smutek porozmawiac z kims, zajac sie czyms miec wlasne hobby i bedzie dobrze :):):) Przesylam Wam moc usmiechow i zdrówka :)
Ps Moze zrobimy mala ankiete ile nas odczuwa lek przy depresji?
agusiaww

Re: Depresja z lękiem

przez niewiadomojaka 13 kwi 2009, 23:28
ale jak to zrobic? jak zajac sie wlasnie czyms, zeby nie myslec...przeciez to pomaga tylko na chwile...a pozniej jest to samo:( ja juc chyba nie mam sił nawet walczyc zeby sie udawalo:(

Sortuj wg