Skocz do zawartości
Nerwica.com

ZLOT vol.4 "Terapeutyczna sesja jesienna"


halenore

Rekomendowane odpowiedzi

LOKALIZACJA: Janowiec / rzut beretem do Kazimierza Dolnego

LINK: http://www.cichyzakatek.superturystyka.pl/

 

W domu mieści się 14 osób. Koszt wyprawy oscyluje w granicach 25-35 zł za dobę/osoba. Wszystko zależy od terminu.

 

Lista chętnych:

1. halenore

2. *Wiola*

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz jest sezon na łysiczki lancetowate.

 

kashrooms4yb5.jpg

 

Występuje głównie na terenach o dużej sumie opadów. W Polsce występuje głównie w górach i na Pomorzu. Owocniki wyrastają od sierpnia do października, pojedynczo lub w grupach po kilka, w trawie i mchach, w miejscach podmokłych, na ścieżkach, na łąkach i wzgórzach. Rosną szczególnie obficie w miejscach wypasu krów i owiec.

 

Zawiera substancje psychoaktywne (psylocybinę oraz śladowe ilości psylocyny i baeocystyny). Po jego spożyciu występują zaburzenia postrzegania i świadomości, powoduje też spadek ciśnienia tętniczego. Ze względu na wygląd i właściwości psychoaktywne łysiczka lancetowata nazywana jest również "czapką wolności" albo "magicznym grzybem".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U większości weekend wchodzi w grę. Zatem piątek-niedziela. Zatem koszt wyniesie ok. 72 zł za dwie doby, ale musimy uzbierać 14 osób.

*Wiola*, lasu będzie pod dostatkiem. :P

 

1. halenore

2. *Wiola*

3. Absinthe

4. New-Tenuis

 

Kto jeszcze?

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Halo Południe i Stolica mają blisko, więc dupen w troken.

czego nie można powiedzieć o północy. Ja mam 550km do tego Janowca, ale wybiorę się jeśli nie będę sam jechał z trójmiasta. Puki co moja deklaracja wygląda następująco:

 

1. halenore

2. *Wiola*

3. Absinthe

4. New-Tenuis

5. PoznacSiebie (50%)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

halenore, szkoda właśnie że nie jest to trochę bliżej, chociażby we wspomnianej wyżej piernikowni :mrgreen:

Mogę poszukać czegoś na Mazurach. :bezradny:

Proszę, nie... las jest lepszy na jesień, nad jeziorami będzie strasznie zimno. Poza tym, lepiej żeby to było bliżej centrum wg mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×