Skocz do zawartości
Nerwica.com

Prosze o Wasze zdanie!Moze byc jednym zdaniem ;)


aldara.35

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o Waszą opinie,poniewaz kazdy z Was doskonale wie co to są ataki lękowe,ataki paniki itp.Mam problem z ODRÓŻNIENIEM czy to co teraz sie ze mną dzieje to nadal ataki lękowe czy raczej objawy odstawienne(czy moze niewystarczajaca ilosc leku w organizmie)

Zazywam Tranxene (benzo)od roku w dawce 1 dziennie ,pozniej juz 2 .Od polowy grudnia redukuje dawke i obecnie jestem na połówce tab dziennie.Zredukowanie dawki zajelo mi 20 tygodni.

I teraz zaczęlam miec dziwne ataki.Zdarzyly sie juz po raz piąty(w czasie odstawiania)zdarzają sie częściej i wyglądają inaczej niz te ,,znajome,,tzn.Nie mam uczucia pobudzenia,tętno raczej w normie,ale calkowicie nie moge ustac na nogach! Kręci mi sie w glowie i musze siedziec nieruchomo!Co jest calkowicie odmienne od moich atakow lękowych przy ktorych nie moglam usiedziec ani sekundy! Czy Waszym zdaniem nagle zmienil sie charakter napadow czy to raczej objaw odstawienny?

Ps.Dodam ze na te ataki pomaga Tranxena ktorą wtedy zazywam w podwojnej dawce :(

Prosze piszcie chociaz jednym zdaniem,co uwazacie ....

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aldara.35, przez okres moich napadów objawy ataku zmieniały się w różne skrajności przypisałaś do siebie ,że tak i tak ma wyglądać atak i wszystko inne to coś nowego dla Ciebie nic błędnego ;) Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcialabym jeszcze dodac ze od pol roku zazywam Efectin ktory bardzo mi pomogl i dlatego postanowilam zmniejszac stopniowo dawke Tranxeny.

Co do Twojej odpowiedzi Ridllic nie zamierzam trzymac sie kurczowo,swojej wersji napadu lękowego :mrgreen: ale bardziej chodzi mi o to ,czy przyczyną jego wystąpienia nie jest przypadkiem reakcja organizmu na zmniejszenie dawki benzo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×