Skocz do zawartości
Nerwica.com

Ban dla mnie.


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

Coraz więcej użytkowników chce, abym dostał bana. Jeśli taka jest ich wola, to ok, ale jakiś moderator musi mi udowodnić złamanie regulaminu. Jeśli złamałem gdzieś regulamin i zostanie mi to udowodnione, to z chęcią przyjmę bana.

Nie zgodzę się jednak z banem, który będzie spowodowany tylko widzimisię kilku użytkowników, bo się nie zgadzają z moim zdaniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się pewny bo wiem, że kilka moderatorek zbytnio mnie nie lubi, więc może coś znajdą(jak się chce kogoś załatwić, to się go załatwi). Jeśli rzeczywiście wam tak szkodzę, łamię regulamin, to wolę odejść, bo po co mam się "produkować", tracić czas, jak większości to tylko przeszkadza.

 

[ Dodano: Dzisiaj o godz. 9:46 pm ]

I mam jeszcze jedną prośbę. Jeśli zostanę zbanowany za to, że kogoś obraziłem to ten ktoś(bo bez powodu nikogo nie obrażam) też powinien za to samo wylecieć z forum. Sprawiedliwość to podstawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czuję się pewny bo wiem, że kilka moderatorek zbytnio mnie nie lubi

1.Ciebie nikt nie lubi

2.Powinieneś dostać bana za całokształt

A poza tym to po co wszedłeś na te forum?????nie zauważyłem zebyś miał nerwice czy depresje.

Za całokształt czyli za wszystkie Twoje głupie wywyższające się teksty*

Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takiego postu jeszcze na żadnym forum nie widziałem. Widzę że za wszelką cenę chcesz być w centrum uwagi. Jednak nasze interesy nie pokrywają się bo ja nie chcę mieć śmietnika na forum. Jeżeli dostaniesz bana to ode mnie albo głównego admina a nie od moderatorek... i nikt ci nie będzie udowadniał dlaczego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

×