Skocz do zawartości
Nerwica.com

niecodzienna wkretka


AS-WWA

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich

mam na imie Arek

 

mlody juzne jestem bo mam 35 lat

jestem gejem - osoba homosekualna - nan partnera i zyje w szczesliwym zwiazku ok 10 lat

- niestety mam tez zdiagnozowana nerwice natrectw i nerwice lekowa - i tym bym sie wlasciwie nie przejmowal ale

ostatnio po przeczytaniu i wzieciu udzialu w kilku dyskusjach o jakich teraz glosno - w mojej glowie zaczely sie leki i wyobrazenia

 

nagle zaczalem sie bac ze moja orientacja ulegnie samoczynnej zmianie i stane sie hetero, dla niektorych zapewne jest to dziwne bo przeciez homo przekrecony na hetero to w sumie nawet bylo by ok - z tym ze ja tego nie chce - jest mi dobrze tak jak jest - i tu wlasnie pojawila sie moja wkretka.

 

Jestem osoba wierzaca - wiec niestety gdzies w glebi serca boje sie ze Bog mnie nie akceptuje -ze nie akceptuje mojego zwiazku ale zycie pokazuje ze moge kochac jednefo faceta 10 lat i nie wyglada to tragicznie

 

Gdzies w necie wyczytalem ze orientacja sexualna moze nagle sie po np 10 latach zmienic i z czlowieka homo czlowiek staje sie hetero - pojawil sie u mnie straszny lek - objawy ewidentne przy granicy leku i paniki - nagle mialbym stan sie hetero i to co zbudowalem z moim partnerem musailoby sie rozpasc - wyobrazam soebie teraz jak go tym krzywdze bo on mnie tez kocha , mamy razem pewiem dobytek ktiry uzbieralismy i zbieramy i co to wszystko ma sie rozwalic?

W mojej glowie mialem nawet mysli ze to wszystko oczywiscie przepisuje na niego i sam zaczynam od zera - ale to tak bardzo boli - jest mi bardzo smutno - najgorsze jest to ze nie ma pewnosci ze tak sie nie stanie - i to mnie dobija.

 

Mdlilem sie nawet zeby Bog nie zabieral mi go - ale w obecnych czasach kiedy duzo sie mowi ze hoosecualizm to obrzydliwosc - mam mysli ze Bog zrobi to specjalnie na zlosc mnie i rozbije nasz zwiazek zabierze mi go a mnie zrobi hetero.

 

O co tu chodzi ??

Jestem roztrzesiony - nic nie jem juz 3 dzien caly czas dygocze i ...uwaga placze - tak mam 35 lat a becze jak baba ;-)

 

Prosze was powiedzcie o co tu chodzi??

 

Czytalem tu na forum ze chlopaki boja sie ze sa homo

ja sie boje ze stane sie hetero ;-(

 

dzieki i czekam na info

pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli przestaniesz go kochać, to przestaniesz. I nie będziesz chciał z nim być, wtedy nie będzie Ci żal go opuszczać. Jeśli będziesz go dalej kochał, to po prostu z nim zostaniesz. I teraz posłuchaj- każdy, absolutnie każdy człowiek może stracić zainteresowanie daną osobą. Nie bałeś się wcześniej tego, że przestaniesz go kochać, dlaczego? Przecież nie musisz zmieniać orientacji, żeby to było możliwe. Zastanów się, dlaczego wcześniej mogłeś się nie przejmować i postaraj się poczuć tę samą pewność. Nikt Cię nie zmanipuluje wbrew Twojej woli, nie wciśnie Ci jakichś niechanych myśli do głowy.

 

Poza tym postaraj się zmienić przekonania dotyczące płci. Ja ostatecznie zatrzymałam się w punkcie, w którym uznałam, że jestem biseksualna i nikt/nic nie może tego zmienić. I myślę, że strasznie dużo od tego zależy- od świadomej decyzji. Według naukowców taka decyzja jest bardzo ważną składową miłości i myślę, że jeśli sam nie zdecydujesz, że nie chcesz z nim być, to nic się nie zmieni. Bo chcesz. Odczuwasz pociąg, macie wspólną przyszłość przed sobą. Nikt Cię nie zaczaruje i nie zrobi z Ciebie nagle innego człowieka. Równie dobrze mógłbyś się bać, że nagle staniesz się fanatycznym muzułmaninem i nie będziesz już mógł żyć w ten sposób ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłowiona,

przede wszystkim - serdeczne dzieki za odpowiedz i za potraktowanie mojej osoby jak czlowieka a nie jak geja- zboka

 

masz racje - te myslenie jest absurdalne

ja bardzo go kocham ale ta wkretka

dotyczy tego ze nagle cos mi sie poprzestawia we lbie - czyli nie wiem jakies hormony synapsy srapsy itp - wiesz ze cos stanie sie poza moja wola niezalenie od mojej woli - czyli w sumie lek przed utrata nad czyms kontroli :105:

 

wiesz ja ciagle chyba chce sobie i swiatu udowadniac ze cos jest na pewno - na 100% wszystkiego chce byc pewny - chce mic poukladana przyszlosc - wiadomo ze to nie mozliwe i stad pojawia sie lek i wkretki

 

mam taka teorie - moja wlasna - jesli jest cos warta to moze niech jakis psycholog sie wypowie

 

czy w moim przypadku lek przed zaprzestaniem orientacji homoseksualnej - swiadczy wlasnie o istnieniu tejze orientacji ??

podobnie widzialem tu chlopakow

boja sie ze sa homo i na sile udowadniaja ze podobaja sie im dziewczyny ale lek bycia homo ich paralizuje

 

kolejne pytanie

istnieje cos takiego jak homoselsualizm egodystoniczny

czy moze istniec heteroseksualizm egodystoniczny ??

czy mzoe w ogole istniec heteroseksualizm egodystoniczny??

 

czy mozna byc hetero i chcec miec partnera zamiast zony ?? - to wtedy jest sie homo albo bi

kurde - ale namotalem

 

egodystonizm wiaze sie tez z presja spoleczna - watpie aby obecna presja spoleczna narzucala homoskesualny model zycia :why:

 

ale mam rozwazania ja pierdziele :why:

-hmm :105:

 

co o tym myslisz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wiesz ze cos stanie sie poza moja wola niezalenie od mojej woli - czyli w sumie lek przed utrata nad czyms kontroli

 

Jakby Ci to powiedzieć... moim zdaniem tu nie ma co się zastanawiać nad naturą tej wkręty. Ona jest jak każda inna przy nerwicy natręctw. Ja miałam w cholerę lęków i nie musiałam ich wszystkich po kolei rozpracowywać i analizować, one minęły, gdy się uspokoiłam i zaczęłam wychodzić z nerwicy.

 

Co do dalszych rozterek, nie mam pojęcia. Ale radzę to olać, bo pogarszasz te wątpliwości. Zdajesz sobie z tego sprawę, prawda? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×