Skocz do zawartości
Nerwica.com

lęk przed podróżowaniem


Ghoust

Rekomendowane odpowiedzi

Mam od pewnego czasu powazny problem. Problem ten pojawił siękilka dni temu kiedy to dowiedzialem sie, ze mam jechac na wakacje . Od tej pory jestem kłębkiem nerwów, wszystko mnie rozprasza, drażni. Dodam również,że podczas jazdy autobusem, tramwajem, czy samochodem odczuwam silne zawroty głowy. Ostatnio nasiliły się zbytnio , podczas jazdy srodkami komunikacji. Mam jechac z rodzina . Boje sie podrozowac na taka duza odleglosc (ok 700km) . Pomimo iz jade z osobami mi najblizszymi nie czuje sie swobodnie , szczegolnie ze osoby ktore zalatwialy ten wyjazd nie konsultowaly sie ze mna w tej sprawie i DOSKONALE wiedzialy ze mam lek przed podrozowaniem . Dzisiaj caly dzien mam zwalony, co jakis czas placze bez powodu. , mam napady zlosci o nic, w myslach mysle o najgorszym , nie moge spac . Co mam zrobic? Dodam, ze lecze sie psychiatrycznie na depresje od kilku ladnych lat . Wyjazd mam w niedziele a zawroty glowy pojawily sie podczas jazdy autobusem i tramwajem (jest to maksimum 30 minut), a co dopiero jechać pociągiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogarnij kuwetę i jedź, nawet gdybyś miał paść. Sam walczę ostatnio z jakimiś napadami paniki, które się pojawiły w moim życiu - myślę, że głównie za sprawą rzucenia fajek... - weź pomyśl, że jakieś chore jazdy na psychice komplikują Tobie całe życie, żyjesz pod dyktando swoich urojeń i to one determinują Twoje życie. Czy chciałbyś przeżyć całe życie w taki sposób jak destrukcyjnie podyktuje Ci psychika? Ja już wolałbym paść niż całe życie być kłębkiem nerwów i robić to co psychice odpowiada...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy od czym pozdórujesz i gdzie aby się bać podróży.jeśli przyjdzie ci podróżować widząc ziemie z wysokości 13000m można dostać zawału w tym samym dniu więc najlepiej zamknąć oczy.jeśli przeżyjesz czeka cie kolejna niespodzianka-bariera językowa.wtedy czujesz się jak w wietkongu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to zależy od czym pozdórujesz i gdzie aby się bać podróży.jeśli przyjdzie ci podróżować widząc ziemie z wysokości 13000m można dostać zawału w tym samym dniu więc najlepiej zamknąć oczy...

Eeee.... bez przesady.

Dopiero mam lęki gdy wsiądę na lotnisku w taksówkę.

A jak fajnie jesienią, gdy na dole fakin deszcz, a nad chmurami słońce.

Piwko też smakuje inaczej ponad FL 200.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×