Skocz do zawartości
Nerwica.com

Myśli samobójcze


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

samotny_wilk, Łakocie jak sertralina, wenlafaksyna, tegretol (tego już nie wezmę w dużej ilości, nie polecam) czy jakieś uspokajacze w większych ilościach :P

Ćwiczę, ćwiczę i wydaje mi się, że puchnę na potęgę. Ciekawe czy to może być efekt odstawienia fluoksetyny? :bezradny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, kochana ja tez starciłam swoja motywacje i sens w tym wszystkim, co dalej :? nie mam na siebie pomysłu :why:

 

a opcja szwajcaria i belgia kusząca

aktualnie nia mam nawet na bilet, i jakby się tak dłużej zastanowić to jednak musi być cholernie trudna ta decyzja, na dzień dzisiejszy tak uważam

choć często mam mega chęć na taki szybki, bezbolesny koniec :why:

:(:cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

samotny_wilk, tylko tydzień? ja najchętniej bym w ogóle nie wychodziła z domu, ale też wiem , że gdyby nie szkoła, ludzie, jakieś zajęcie, moje myśli by mnie wykończyły totalnie, wystarczy że wieczorami się z nimi męczę.. a co do autoagresji to rodzice to widzieli ale zignorowali. zapytali się tylko "a co tam masz?" "a nic, poparzyłam się" oni chyba myślą, że samookaleczanie to tylko cięcie się

SelinaKyle, nie wiem, fajnie by było, jakby znalazł się ktoś, ale jakoś tak odruchowo trzymam ludzi na dystans, mimo że bardzo chcę znaleźć sobie kogoś bliskiego... mam rocznikowo 20 lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Infinity, kochana ja tez starciłam swoja motywacje i sens w tym wszystkim, co dalej :? nie mam na siebie pomysłu :why:

 

a opcja szwajcaria i belgia kusząca

aktualnie nia mam nawet na bilet, i jakby się tak dłużej zastanowić to jednak musi być cholernie trudna ta decyzja, na dzień dzisiejszy tak uważam

choć często mam mega chęć na taki szybki, bezbolesny koniec :why:

:(:cry:

 

Czytałem o tej szwajcarskiej klinice przeprowadzającej eutanazję i chcą od 4 do 7 tysięcy euro. Kto wie, czy gdybym taką sumę uzbierał, to czy by mi się już ta eutanazja nie odwidziała i zapragnąłbym żyć pełnią życia, albo chciałbym pożyć jeszcze trochę dłużej. Co innego, gdybym taką klinikę miał blisko i pod wpływem impulsu tam powędrował. Ale co wyczytałem o tej klinice. To chyba nawet na wikipedii ktoś pisał, że przeprowadzono zabieg na pacjentce, która TYLKO cierpiała na depresję. "Tylko" - powolne umieranie w życiu, które staje się obozem długiej śmierci ktoś skwitował "tylko".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ego, dzięki za link. O eutanazji w Belgii pisałem na poprzedniej stronie. Tylko takie luksusy pewnie dla obywateli belgijskich i ciekawe co oni zaliczają do tego

 

pacjent jest nieuleczalnie chory, w stanie nieustannego cierpienia fizycznego lub psychicznego, którego nie można złagodzić i które jest skutkiem wypadku lub poważnej i nieuleczalnej choroby

?

 

Miałem kiedyś dostęp do różnych trucizn, których nazwy już uleciały mi z głowy, to sobie głupi nie odlałem do butelek. Inna sprawa, że nie znałem działania w takim stopniu, aby dobrać dawkę itd. A dziękuję za np. godzinne umieranie w męczarniach.

 

No nic, muszę się przestać nakręcać myśleniem o bezsensie istnienia i dalej pchać ten wózek, może wraz z wiosną poprawi mi się bardziej. Choć niedawno już było dobrze, a teraz jakoś znowu zacząłem myśleć o zakończeniu tego żywota.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kot mega :)

Czuję się taka słaba i bezsilna wobec mojego chłopaka......on może ze mną robić co chce a ja tylko czekam na więcej :( jestem beznadziejna. Stałam się taką kobietą jaką nigdy nie chciałam być czyli zależną od faceta ;((((((((( nie potrafię go zostawić więc fantazjuje że się zabijam. Wtedy go przecież nie rzucam ale mam to wszystko z głowy. Już się nie męczę....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×