Skocz do zawartości
Nerwica.com

Hi thar!


pospolity

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie wszyscy! Co prawda przywitałem się już nieformalnie w innym wątku, ale jako, że ktoś przewidujący stworzył podforum odpowiednie do tego, żeby jedni ludzie witali drugich i pisali, że jakoś się ułoży - witam was teraz już zupełnie formalnie.

 

Przyznam, że ciężki ze mnie przypadek, przez co nieco ponad tydzień temu zakończył się mój 4-letni związek. I szczerze się nie dziwię, bo już sam ze sobą przestaję wytrzymywać. Ogólnie to od jakiegoś czasu (przeniesienie z uczelni w Katowicach do Krakowa - chyba wiadomo dla kogo?), nowi ludzie i moja słaba komunikatywność wpędziły mnie w nerwicę, która po jakimś czasie zaczęła się przeradzać w depresję. Nie dość, że skutkuje to absolutnym brakiem chęci do czegokolwiek, to nawet jak już się za coś zabiorę, bo jestem zwykle zbyt zestresowany, żeby to zrobić tak jak być zrobione, lub w ogóle się do tego nie zabieram, bo - tak myślę - i tak to spieprzę i nic dobrego z tego nie wyjdzie. I tu dochodzi kolejny problem (jakby ich mało było!) - kompletnie zaburzony system własnej wartości. Nic nie umiem, do niczego się nie nadaję, znajomi to mnie pewnie nie lubią i nic nie pomaga, że recenzuję sprzęt dla jednego z większych polskich wortali IT i jestem (chyba cudem) na trzecim roku studiów na informatyce. Przez nerwicę nie jestem w stanie się otworzyć na świat, nie jestem w stanie się uczyć. Nawet książki przestałem czytać, bo jak już do jakiejś siądę, to nie potrafię się na niej kompletnie skupić i rozpraszam się niemal natychmiast. I... eh, zachowam resztę na później ;)

 

To chyba oficjalnie najdłuższe przywitanie jakie to forum widziało, prawda?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pospolity, ja bym to stawiala poki co nie tyle na nerwice co na powaznie zaburzony obraz wlasnej osoby, kompleksy, niskie poczucie wartosci, niska samoocene. I czesc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×